Rezerwy i juniorzy wracają do gry

09.03.2019 (11:45) | jacko | skomentuj (0)
Ligowe rozgrywki wznawiają rezerwy Śląska oraz zespoły Centralnych Lig Juniorów. Poniżej krótki raport z sytuacji w drużynach Śląska


 

Lider IV ligi, rezerwy Śląska zagrają w sobotę z GKS Mirków/Długołęka. Podopieczni trenera Piotra Jawnego mają jeden cel awans do III ligi. Do drużyny doszedł Szymon Krocz, który wrócił z wypożyczania z Foto Higieny Gać. Po ciężkich kontuzjach wrócili Przemysław Obiała i Mikołaj Kotfas.. Niestety tydzień temu ciężkiej kontuzji doznał Michał Bartkowiak,. Do Ślęzy Wrocłąw odszedł bramkarz Piotr Zabielski.
Mecz z GKS odbędzie się w sobotę o godzinie 15 na stadionie przy ul. Oporowskiej. Trenerem rywala jest były gracz Śląska Grzegorz Dorobek a w drużynie grają m.in. Dariusz Góral i kilku byłych juniorów Śląska.
Najwcześniej na boisko wybiegną juniorzy starsi , którzy w ramach CLJ u 18 w sobotę o 13:30 zagrają w Białymstoku z Jagiellonią. Podopieczni renera Pietraszewskiego zajmują IV miejsce w tabeli ze stratą 1 punktu do II i III miejsca oraz 7 do liderującej Korony Kielce.
Do zespołu dołączyli Oliwier Łączkowski z Lidera Włocławek, Mateusz Matuszewski z KKS Kalisz. Z Wojskowego Śląska przyszedł Nikolas Korzeniecki. Z juniorów młodszych doszedł Tomasz Mamis.
Juniorzy młodsi (trener Muzyka, CLJ U 17) zagrają w niedzielę o 12 z Odrą Opole. Z drużyny odeszli Dominik Basiński do Miedzi Legnica oraz Konrad Polak do FC Wrocław Academy.
Drużyna Krzysztofa Wołczka CLJ U 15 zmierzy się w sobotę o 16 na stadionie przy ul.Mianowskiego (GEM) z Piastem Gliwice.
Do drużyny Norbert Czapliński z Podbeskidzia i Dawid Matuszewski z FC Wrocław. Odszedł Mikołaj Kuc do Wojskowego Śląska

KOMENTARZE
Nie skomentowano jeszcze tego newsa.
DODAJ KOMENTARZ
Czy wiesz, że wszystkie nowo dodane komentarze muszą zostać zaakceptowane przez redakcję.

Nie chcesz czekać? Zarejestruj się na forum kibiców Śląska Wrocław a następnie podczas dodawania komentarza podaj swój login i hasło.

Koniecznie przepisz tekst z obrazka!
Nick*:
Hasło:
Adres e-mail:
Treść komentarza*:
* - pola wymagane