Mączyński: Grę z Wrocławia musimy przenieść na wyjazdy

08.03.2019 (23:56) | Pawlak | skomentuj (0)

Krzysztof Mączyński: Najważniejsze, że zdobyliśmy trzy punkty. Na boisko wyszła dzisiaj bardzo zdeterminowana drużyna. Nie tak jak tydzień temu. Cieszę się, że funkcjonowaliśmy dzisiaj jako zespół. Zasłużenie wygraliśmy to spotkanie. Znamy swoją pozycję w tabeli. Musimy konsekwentnie walczyć w ten sposób. Grę z Wrocławia musimy przenieść na wyjazdy.


 

Wygrywacie kolejne spotkanie we Wrocławiu. Sporo się zmieniło względem Waszej gry z jesieni.
Atut własnego boiska jest dużym plusem. Musimy punktować również na wyjazdach. Nikt nie chce oddawać punktów za darmo. Musimy więcej pracować jeden za drugiego. Nie wiem w czym tkwi problem. Czy chodzi o nastawienie mentalne? W szatni na wyjazdach wydaje się, że wszystko funkcjonuje, tak jak powinno. Mam nadzieję, że w najbliższym tygodniu przeniesiemy to a boisko.

Czy spotkanie w Warszawie będzie dla Ciebie szczególne?
Każdy mecz jest naprawdę ciężki. Przed meczem z Jagiellonią dużo ludzi inaczej wyobrażało sobie to spotkanie. Boisko weryfikuje. Dyspozycja dnia często ma spore znaczenie. Musimy się optymalnie przygotować do tego meczu w Warszawie i walczyć jak równy z równym. Po końcowym gwizdku dowiemy się gdzie jesteśmy.

Czy masz tam osobiście coś do udowodnienia?
Nie mam nic do udowodnienia. Spędziłem tam fajne 1,5 roku Jestem piłkarzem Śląska i na tym się skupiam.

KOMENTARZE
Nie skomentowano jeszcze tego newsa.
DODAJ KOMENTARZ
Czy wiesz, że wszystkie nowo dodane komentarze muszą zostać zaakceptowane przez redakcję.

Nie chcesz czekać? Zarejestruj się na forum kibiców Śląska Wrocław a następnie podczas dodawania komentarza podaj swój login i hasło.

Koniecznie przepisz tekst z obrazka!
Nick*:
Hasło:
Adres e-mail:
Treść komentarza*:
* - pola wymagane