Ireneusz Mamrot: Zasłużone zwycięstwo Śląska

08.03.2019 (23:04) | prochu | skomentuj (0)
- Śląsk stwarzał sytuacje i daliśmy się łatwo kontrować. Rywale byli bardzo dobrze zorganizowani - oceniał piątkowe spotkanie szkoleniowiec Jagiellonii Ireneusz Mamrot.

Ireneusz Mamrot: Gratulacje dla gospodarzy za zwycięstwo. Jeśli chodzi o nas, to ważnym momentem był początek spotkania - mieliśmy dobrą okazję na objęcie prowadzenia, a minutę później już przegrywaliśmy. O ile początek mieliśmy jeszcze sytuację na 1:1, tak po bramce na 2:0 już pojawiały się straty, Śląsk stwarzał sytuacje i daliśmy się łatwo kontrować. Zasłużone zwycięstwo Śląska.

Na pewno był taki moment w drugiej połowie, że nie wyglądało to najlepiej, widzieliśmy to z ławki, chcieliśmy przekazywać informacje zawodnikom. Po bramce na 0:2 był najtrudniejszy moment, Śląsk był bardzo dobrze zorganizowany, nie stwarzaliśmy właściwie żadnych sytuacji.