Słowik: Jesteśmy w stanie wygrać z każdym

07.03.2019 (22:47) | Pawlak | slaskwroclaw.pl | skomentuj (1)

Jakub Słowik: Przed meczem analizujemy przeciwnika, ale przede wszystkim skupiamy się na zespole, bo jednostki ciągną drużynę, ale liczy się filozofia gry jako całości. Jagiellonia jest wicemistrzem Polski, jest aktualnie wysoko w tabeli, więc nie jest to przypadkowa drużyna, w której dodatkowo widać stały progres. Fakt, sporo zmian zaszło w kadrze Jagiellonii, ale myślę, że mamy dobrze przeanalizowanego rywala i na boisku wyeliminujemy jego atuty.


 

Jagiellonia na pewno przyjedzie do Wrocławia z nastawieniem, żeby wygrać za wszelką cenę, ale my również bardzo potrzebujemy punktów i nie wyobrażamy sobie innego scenariusza niż wygranie przed własną publicznością. Staramy się skupiać na sobie, wiemy, że czekają nas trudne mecze, ale jeśli my zagramy dobrze, jesteśmy w stanie wygrać z każdym.

Dobrze przeanalizowaliśmy spotkanie z Piastem i fakt jest taki, że po prostu zagraliśmy słabo. Skupiamy się jednak na przyszłości, bo na to mamy wpływ i mam nadzieję, że w najbliższym meczu pokażemy, że potrafimy grać w piłkę i pokonamy Jagiellonię. Nie chcę, żeby to były puste słowa, ale musimy to udowodnić na boisku.

Błędy indywidualne są wliczone w naszą pracę, ale przede wszystkim liczy się dobro zespołu i wspólnie możemy naprawiać błędy kolegów. Tego na pewno brakowało w meczu w Gliwicach, bo każdy może mieć gorszy dzień. Tak jak mówię, jesteśmy zespołem i razem przegrywamy, nie zrzucamy odpowiedzialności na jednostki. Z Piatem cały zespół zagrał słabo i dlatego przegraliśmy.

KOMENTARZE
~bojar(2019-03-08 13:59:53)
Tak jak i przegrać, niestety.
DODAJ KOMENTARZ
Czy wiesz, że wszystkie nowo dodane komentarze muszą zostać zaakceptowane przez redakcję.

Nie chcesz czekać? Zarejestruj się na forum kibiców Śląska Wrocław a następnie podczas dodawania komentarza podaj swój login i hasło.

Koniecznie przepisz tekst z obrazka!
Nick*:
Hasło:
Adres e-mail:
Treść komentarza*:
* - pola wymagane