„Polska mówi #aaa!” na meczu z Jagiellonią

02.03.2019 (12:06) | ADana | polskamowiaaa.pl | skomentuj (1)
Śląsk Wrocław został partnerem kampanii „Polska mówi #aaa!”. Akcja będzie miała miejsce podczas piątkowego meczu wrocławian z Jagiellonią Białystok. Dzieci wyprowadzą piłkarzy na boisko w koszulkach kampanii. Również w ramach niej zawodnik WKS-u zabierze dzieci jednej z wrocławskich szkół na badania dentystyczne. Honorowym Patronatem objął akcję także Prezydent Wrocławia Jacek Sutryk.


 

20 marca po raz kolejny obchodzić będziemy Światowy Dzień Zdrowia Jamy Ustnej ustanowiony przez Światową Federację Dentystyczną FDI. W kalendarzu nie ma lepszej daty, aby w wymiarze ogólnopolskim i lokalnym, rozmawiać o problemach związanych ze zdrowiem jamy ustnej – medycznych, ekonomicznych, społecznych. Cieszę się, że premierowa edycja kampanii „Polska mówi #aaa!” (www.polskamowiaaa.pl), realizowana w 2018 r. przez Polskie Towarzystwo Stomatologiczne, udowodniła, że taka dyskusja może być skutecznie prowadzona. Nie zamierzamy bynajmniej osiąść na laurach.

KOMENTARZE
~jzw(2019-03-05 20:08:56)
Hej Śląsk! - A My fansWKS też róbmy swoje - W szczególności: nasza obecność na każdym meczu naszego Śląska w Piłkarskiej Świątyni Wrocławia jest obowiązkowa, Czy Ślak weźmie się za stery WKS czy inny = to pełne trybuny Piłkarskiej Świątyni Wrocławia będą stanowić o wielkości naszego klubu. Takie akcje jak ta #aaa czy inna akcja w kwestii zdrowia młodych nie przeszkadza. Hej Śląsk!
DODAJ KOMENTARZ
Czy wiesz, że wszystkie nowo dodane komentarze muszą zostać zaakceptowane przez redakcję.

Nie chcesz czekać? Zarejestruj się na forum kibiców Śląska Wrocław a następnie podczas dodawania komentarza podaj swój login i hasło.

Koniecznie przepisz tekst z obrazka!
Nick*:
Hasło:
Adres e-mail:
Treść komentarza*:
* - pola wymagane