Fornalik: Zespół cieszy się grą

02.03.2019 (08:04) | Banan | skomentuj (0)
Waldemar Fornalik:Cieszymy się z kolejnych trzech punktów, które zdobyliśmy w podobny sposób, jak w tych poprzednich spotkaniach. Oczywiście, można szukać błędów czy elementów, które należałoby poprawić, ale skupiajmy się na tym co dobre. Widać, że ten zespół cieszy się grą i sprawia to zawodnikom przyjemność.


 

Mamy już na koncie 40 punktów, ale nie chcemy na tym poprzestać. W dalszym ciągu chcemy się rozwijać jako drużyna i wygrywać kolejne mecze.

Szkoda zmieniać, gdy się wygrywa. Każdy chce grać, ale konkurencja jest silna. Właśnie z myślą o tych, którzy grali mniej, lub w ogóle nie mają meczów w nogach zorganizowaliśmy w sobotę grę kontrolną z Hutnikiem Kraków. Chcemy utrzymać dobrą dyspozycję całej drużyny. Musimy być gotowi, kiedy za trzy czy cztery kolejki pojawią się absencje z powodu kartek lub z innych powodów. Wtedy każdy z zawodników musi być być gotowy.

Jesteśmy w przededniu pogrzebu prezydenta Piotra Wieczorka. Tym zwycięstwem chcemy złożyć hołd zmarłemu. Gdyby nie jego wkład, Piast nie byłby w tym miejscu, w którym aktualnie się znajduje.

KOMENTARZE
Nie skomentowano jeszcze tego newsa.
DODAJ KOMENTARZ
Czy wiesz, że wszystkie nowo dodane komentarze muszą zostać zaakceptowane przez redakcję.

Nie chcesz czekać? Zarejestruj się na forum kibiców Śląska Wrocław a następnie podczas dodawania komentarza podaj swój login i hasło.

Koniecznie przepisz tekst z obrazka!
Nick*:
Hasło:
Adres e-mail:
Treść komentarza*:
* - pola wymagane