Mączyński: Wygrywając, zyskamy w oczach kibiców

22.02.2019 (11:40) | Banan | slaskwroclaw.pl | skomentuj (0)
Krzysztof Mączyński: Profesjonalnie podchodzę do każdego spotkania. W Polsce brałem udział w trzech, czterech różnych meczach derbowych i nie trzeba na nie dodatkowo mobilizować zawodników, bo każdy zdaje sobie sprawę z ich rangi. Wiemy, w jakiej sytuacji jesteśmy, meczem z Zagłębiem możemy dużo stracić, ale też sporo zyskać. Wygrywając, zyskamy w oczach kibiców, włodarzy klubu i morale w drużynie na pewno pociągną nas w górę, żebyśmy wyszli z sytuacji, w której aktualnie się znajdujemy. Na tę chwilę jest ona bardzo zła, ale wierzymy, że tym spotkaniem odbudujemy się psychicznie w kontekście kolejnych spotkań.


 

Każde derby są inne. Patrzymy na siebie i co jest przed nami. Dziś jestem w Śląsku Wrocław, gramy przede wszystkim dla kibiców, żeby ich przyciągnąć na stadion, bo są większą częścią tego klubu i ich wsparcie jest dla nas ważne. Natomiast takie mecze powinny mobilizować nas. Przed takimi spotkaniami nawet nie powinniśmy mieć odprawy, mamy wyjść z marszu i walczyć. Wiadomo, boisko wszystko weryfikuje, przed meczem można dużo mówić, ale tak naprawdę na zielonej murawie jesteśmy w stanie odpowiedzieć na wszystkie pytania.

KOMENTARZE
Nie skomentowano jeszcze tego newsa.
DODAJ KOMENTARZ
Czy wiesz, że wszystkie nowo dodane komentarze muszą zostać zaakceptowane przez redakcję.

Nie chcesz czekać? Zarejestruj się na forum kibiców Śląska Wrocław a następnie podczas dodawania komentarza podaj swój login i hasło.

Koniecznie przepisz tekst z obrazka!
Nick*:
Hasło:
Adres e-mail:
Treść komentarza*:
* - pola wymagane