Pich: Nowi zawodnicy są wzmocnieniem

10.02.2019 (09:11) | don | skomentuj (2)
Robert Pich: Zagraliśmy dobry mecz. Trochę szkoda, że nie strzeliliśmy więcej bramek. Szczególnie w pierwszej połowie było kilka sytuacji i mógł być spokojniejszy mecz dla nas. Cieszymy się, że wygraliśmy, strzeliliśmy dwie bramki i nie straciliśmy żadnej.


 

Po czerwonej kartce dla Zagłębia staraliśmy się trzymać piłkę. W drugiej połowie, szczególnie na początku zabrakło agresywności z naszej strony. Zagłębie miało kilka stałych fragmentów gry, ale dobrze, że nie straciliśmy z tego bramki. Po strzeleniu drugiego gola był większy spokój, lepiej trzymaliśmy piłkę i byliśmy pewniejsi.

Z nowymi zawodnikami gra mi się bardzo dobrze. Są techniczni, nie boją się grać. Myślę, że dzisiaj pokazali, że są wzmocnieniem naszej drużyny.

Trochę popracowaliśmy nad stałymi fragmentami. Myślę, że dzisiaj mogliśmy więcej bramek z tego strzelić. To co chcieliśmy to wypracowywaliśmy, brakowało ostatniego uderzenia. To bardzo dobra praca sztabu szkoleniowego, który przygotował te warianty.

KOMENTARZE
~@TecSpec(2019-02-10 20:27:32)
Bo tak ekstraklasa wymyśliła że biała gwiazdka oznacza 1-4 mistrzostwa, srebrna 5-9 a złota 10+
~TecSpec(2019-02-10 16:47:28)
A przepraszam najmocniej! Dlaczego na koszulce jest jedna mistrzowska gwiazdka, a nie dwie?!
DODAJ KOMENTARZ
Czy wiesz, że wszystkie nowo dodane komentarze muszą zostać zaakceptowane przez redakcję.

Nie chcesz czekać? Zarejestruj się na forum kibiców Śląska Wrocław a następnie podczas dodawania komentarza podaj swój login i hasło.

Koniecznie przepisz tekst z obrazka!
Nick*:
Hasło:
Adres e-mail:
Treść komentarza*:
* - pola wymagane