Piech: Mogłem strzelić przynajmniej trzy

09.02.2019 (22:23) | Banan | skomentuj (4)
Arkadiusz Piech: Spotkanie mieliśmy pod kontrolą, chociaż w drugiej połowie mieliśmy słabsze 10 minut, ale fajnie, że je przetrwaliśmy. Zagłębie miało wtedy dużo stałych fragmentów, za często faulowaliśmy i nie zbieraliśmy długich piłek. Mieli też dwie kontry w pierwszej połowie.


 

Szkoda, że swojej przewagi nie wykorzystaliśmy szybciej, mogliśmy zdobyć więcej bramek i dobić przeciwnika, bo do samej końcówki drżeliśmy o wynik. Wyciągnęliśmy 2:0 i jesteśmy zadowoleni.

Ćwiczyliśmy nowe ustawienie na obozie. Musonda to szybko zawodnik, Radecki ustawiony wyżej potrafi się znaleźć w dogodnej sytuacji i strzelił bramkę. Drużyna się scala i oby w kolejnych meczach to dobrze wyglądało, bo wiadomo, że Zagłębie miało swoje problemy, wymienili kilkunastu zawodników.

Czuję radość po golu i jednocześnie niedosyt, bo mogłem strzelić przynajmniej trzy bramki. W pierwszej połowie, oprócz gola, miałem jeszcze jedną sytuację po podaniu Mateusza Cholewiaka. W drugiej połowie miałem praktycznie pustą bramkę… No szkoda, ale fajnie, że jest pierwszy gol w tej rundzie, mam nadzieję, że worek się rozwiązał.

KOMENTARZE
~??(2019-02-10 13:38:50)
@TecSpec
To chyba gościu inny mecz oglądałeś xDD
~jzw(2019-02-10 12:31:38)
Hej Śląsk! Arek miałeś =setkę= na lewej nodze--zrób coś tą nogą --przecież ćwiczenie czyni mistrza
~TecSpec(2019-02-10 07:18:19)
\"Mogłem strzelić przynajmniej trzy\"

Cieszcie się, że w ogóle coś strzeliliście! Gdyby nie czerwona kartka, mielibyście problem z uzyskaniem choćby remisu.
~Gabik(2019-02-10 00:36:07)
Mógł co najmniej trzy, a powinni nie mniej jak dwie...
DODAJ KOMENTARZ
Czy wiesz, że wszystkie nowo dodane komentarze muszą zostać zaakceptowane przez redakcję.

Nie chcesz czekać? Zarejestruj się na forum kibiców Śląska Wrocław a następnie podczas dodawania komentarza podaj swój login i hasło.

Koniecznie przepisz tekst z obrazka!
Nick*:
Hasło:
Adres e-mail:
Treść komentarza*:
* - pola wymagane