Golla: Trener Lavička ma styl podobny do tego, z jakim się zetknąłem w Holandii

08.02.2019 (17:37) | Dominik Szpik | slaskwrocław.pl | skomentuj (1)
Gramy u siebie i zrobimy wszystko, by zdobyć 3 punkty - mówił na przedmeczowej konferencji prasowej obrońca Śląska Wojciech Golla.


 

Czego możemy spodziewać się po sobotnim przeciwniku?

Za nami analiza przeciwnika. Zauważyliśmy, że Zagłębie zmieniło styl gry i próbuje rozgrywać akcje od tyłu. U rywali było sporo roszad w kadrze, w przerwie zimowej wzmocniło ich wielu zawodników, więc na pewno czeka nas trudny mecz. Gramy jednak u siebie, więc zrobimy wszystko, żeby punkty zostały we Wrocławiu.

Jaki Śląsk zobaczymy w tym meczu?

W okresie przygotowawczym mieliśmy fajne treningi taktyczne, także w zależności od sytuacji na boisku, będziemy odpowiednio reagować. Przećwiczyliśmy wysoki, średni i niski pressing, ale to jak zagramy w sobotę, okaże się na odprawie. Na ten moment nie wiem też, w jakim składzie wyjdziemy.

Czy trener wprowadził wam coś nowego w kwestii prowadzenia zespołu i treningach?

Trener Lavička ma styl podobny do tego, z jakim się zetknąłem w Holandii, bo tam też praktycznie wszystko robi się z piłką. To mnie bardzo cieszy i to w moim odczuciu jest chyba największą zmianą. W przerwie zimowej mieliśmy dużo zajęć taktycznych, ale trenerzy kładli nacisk też na dobre przyjęcie piłki, czy wyjście na pozycję i to też jest bardzo ważne.

KOMENTARZE
~corben dallas(2019-02-08 22:46:42)
Kurczę. To może wreszcie coś dasz drużynie. Czego Tobie i nam na jutro życzę.
DODAJ KOMENTARZ
Czy wiesz, że wszystkie nowo dodane komentarze muszą zostać zaakceptowane przez redakcję.

Nie chcesz czekać? Zarejestruj się na forum kibiców Śląska Wrocław a następnie podczas dodawania komentarza podaj swój login i hasło.

Koniecznie przepisz tekst z obrazka!
Nick*:
Hasło:
Adres e-mail:
Treść komentarza*:
* - pola wymagane