Bochnak nowym wiceprezesem Śląska Wrocław

17.12.2018 (21:27) | Dominik Szpik | slaskwroclaw.pl | skomentuj (7)
Uchwałą rady nadzorczej WKS Śląsk Wrocław na stanowisko wiceprezesa klubu powołany został Wojciech Bochnak


 

Wojciech Bochnak od wielu lat jest członkiem zarządu Dolnośląskiego Związku Piłki Nożnej. Pełni funkcję Przewodniczącego Komisji ds. licencji klubowych. Od 10 lat uczestniczy także w zjazdach delegatów Polskiego Związku Piłki Nożnej.

Jest absolwentem Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Ukończył również podyplomowe studia menedżera sportu. Ponadto posiada dwudziestoletnie doświadczenie w pracy samorządowej. W latach 2006-2018 sprawował urząd wójta Gminy Kondratowice.

Informujemy także, że dotychczasowy wiceprezes zarządu Śląska Wrocław Wojciech Nowak złożył dziś rezygnację.

KOMENTARZE
~Obserwator(2018-12-19 07:36:58)
Chcieliście Jacusia? NO TO MACIE!
~stary kibol(2018-12-18 13:51:37)
Jak zawsze zaczyna się zatrudnianie kumpli, spłacanie długów wdzięczności, bo przecież ktoś "przezimował" Waśniewskiego i ktoś go polecił z powrotem i ktoś... K....wa niech wreszcie sprzedadzą Nasz Klub i prywatny zacznie działać. Nawet Wisła zostanie sprzedana pomimo ostatnich akcji i zadłużenia na 30 mln. zł, a piłkarzom wiszą 4 mln., PZPN na licencję 13 mln. i reszta za stadion i pożyczki dla TSW...pożyli sobie bossowie kibiców - rybeczki. Akademię też mamy do bani, popatrzeć na młodych z Amica "Lecha" - ostatni chociażby mecz, a nasi młodzi co ? za słabi ? bez talentu ? Czy tylko wałki miejskie i kumple, kumpli i z naszej kasy nieudacznicy hańbią i okradają Nasz WKS Śląsk. Ile jeszcze zniesiemy, ile im pozwolimy ?!!! Znów I liga, II liga, III liga...a kto zagwarantuje, że uda się wrócić do ekstraklapy na powrót. Kto nam zafundował takie 70-lecie klubu ?!!!
~acme(2018-12-18 13:39:45)
No to Koalicja PO .Nowoczesna już dzieli stołki, następni cwaniaki do brania kasy za nic.
Szkoda tego naszego klubu
~Jaaaa(2018-12-18 09:15:41)
A kto był starym? Potrzeba wiceprezesa? Za dużo kasy mamy?
~@old 48(2018-12-18 08:50:22)
Śmiej się, smiej, ale piłkarze wreszcie puszczają parę na temat Przychodnego. Już wiadomo, że im nie płacił przez ostatnie dwa miesiące, jeszcze chwila i zawodnicy będą mogli rozwiązywać kontrakty z winy klubu. Ciekawe, jakie jeszcze grzeszki ma były pan prezes na sumieniu? A teraz w nagrodę kolejna miejska spoleczka - cyk!
marenio(2018-12-18 05:47:55)
Ale urwa zastępca się trafił. Jak urwie dzidzia.
~old 48(2018-12-17 22:12:38)
Miałem sen Wreszcie będzie Profesionalny powród do przeszłosci Jeżeli było tak słabo to osoba odpowidzialna za tą słabosc awansuje na naczelnego stadionu za kare czy dlatego że Slask miał byc słaby to i stadion nie może być lepszy i według zasług czy tak musi być bo inaczej Pan naczelny Wrocławia ma problem,jak na jasnowidza przystało przewiduje osoby odpowiedzialne za nasz ukochany klub Prezes Wasniewski Zastepca Pochniak Paluszek Słobodzian Becela trener Grzegorz Kowalski taki sen ale proszę nie brać tego do serca to tylko sen pozdrawiam za WKS
DODAJ KOMENTARZ
Czy wiesz, że wszystkie nowo dodane komentarze muszą zostać zaakceptowane przez redakcję.

Nie chcesz czekać? Zarejestruj się na forum kibiców Śląska Wrocław a następnie podczas dodawania komentarza podaj swój login i hasło.

Koniecznie przepisz tekst z obrazka!
Nick*:
Hasło:
Adres e-mail:
Treść komentarza*:
* - pola wymagane