Pich: Każdy dał z siebie 100%

16.12.2018 (19:04) | Claudia/don | skomentuj (3)
Robert Pich: Uważam, że bardzo dobrze zagraliśmy w pierwszej połowie. Szkoda, że nie strzeliliśmy drugiej bramki. Myślę, że dużo drugich piłek wygrywaliśmy. W drugiej połowie graliśmy o jednego zawodnika mniej,wynikało to z tego, że walczyliśmy na 100% i dostaliśmy czerwoną kartkę. Szkoda, że tak szybko ze stałego fragmentu straciliśmy bramkę, bo myślę, że mogliśmy to utrzymać. W końcówce grając w osłabieniu mieliśmy parę sytuacji na to żeby zdobyć bramki. Każdy dał z siebie 100% i szkoda że nie wykorzystaliśmy naszej przewagi w pierwszej połowie.


 

Z boiska wydawało mi się, że nie ma szans żeby był spalony. Powtórki jeszcze nie widziałem. Oczywiście szkoda, że w dzisiejszym meczu VAR nam nie pomógł. Odebrał nam bramkę, później ta czerwona kartka była po interwencji VAR. Pod koniec meczu myślę, że sędzia mógł też sprawdzić VAR kiedy Marcin Robak uderzał w rękę. Myślę, że to też była taka sytuacja kiedy sędzie mógł podyktować karnego.

Przygotowywaliśmy się cały tydzień, byliśmy dobrze nastawieni. Chcieliśmy wygrać. Myślę, że w pierwszej połowie było to widać. W drugiej połowie nie było lekko grać w 10. Niestety nie udało nam się wygrać, ale każdy do ostatniej minuty walczył i było widać, że chcieliśmy tą bramkę strzelić.

KOMENTARZE
~Shaft(2018-12-17 18:19:35)
Robert grał naprawdę dobrze.
Biegał, wracał i był wszędzie... nawet grając jako obrońca sobie czerwonej kartce sobie poradził...
~xyz(2018-12-17 09:24:51)
Cotra dał wiecej!
~Bor(2018-12-16 23:24:54)
Robert, lepiej powiedz, czy to prawda, że nie płacą wam od kilku miesięcy? Jeśli nie ma nawet kasy na pensje, to ja się poważnie obawiam o przyszłość Śląska
DODAJ KOMENTARZ
Czy wiesz, że wszystkie nowo dodane komentarze muszą zostać zaakceptowane przez redakcję.

Nie chcesz czekać? Zarejestruj się na forum kibiców Śląska Wrocław a następnie podczas dodawania komentarza podaj swój login i hasło.

Koniecznie przepisz tekst z obrazka!
Nick*:
Hasło:
Adres e-mail:
Treść komentarza*:
* - pola wymagane