Marcin Robak: Wiedzieliśmy, że to istotny mecz

04.12.2018 (22:55) | prochu | skomentuj (1)
- Mieliśmy więcej z gry i więcej posiadania piłki, ale właściwie jedna akcja Miedzi zakończyła się golem - mówił po meczu z Miedzią Legnica w wywiadzie dla Polsatu Sport Extra napastnik Śląska, Marcin Robak.


 

Marcin Robak: Dlaczego przegraliśmy z Miedzią? Bo nie strzeliliśmy bramki. Mieliśmy więcej z gry i więcej posiadania piłki, ale sporadyczna akcja Miedzianki zakończyła się golem. Potem rywale konsekwentnie się bronili, nie zdołaliśmy zdobyć choćby gola wyrównującego.

Ciężko na gorąco powiedzieć, czego zabrakło. Może więcej determinacji, żeby dążyć do tego zwycięstwa? Wiedzieliśmy, że to będzie istotny dla nas mecz. W lidze nam nie idzie, chcieliśmy poprawić kibicom humory grą w Pucharze Polski. Niestety dla nas, Miedź okazała się lepsza o jedną bramkę.

Wiemy, ile meczów graliśmy u siebie. To się całkowicie odwróciło, bo w tamtym sezonie wygrywaliśmy wszystko na własnym stadionie, a nie potrafiliśmy na wyjazdach. Teraz ciężko cokolwiek powiedzieć, bo cały czas rozmawiamy i wnioski wyciągamy, a potem przegrywamy w kolejnym meczu przed własną publicznością. To na pewno bardzo boli.

KOMENTARZE
~TecSpec(2018-12-05 11:21:07)
"Wiedzieliśmy, że to istotny mecz".
Na prawdę wiedzieliście? Jacy wy kur.a inteligentni jesteście! Widać teraz, jakie macie podejście do pracy. Jak przeciętni pracownicy z popularnego dyskontu: "Mam wy.ebane! I tak mnie nie zwolnią..."
DODAJ KOMENTARZ
Czy wiesz, że wszystkie nowo dodane komentarze muszą zostać zaakceptowane przez redakcję.

Nie chcesz czekać? Zarejestruj się na forum kibiców Śląska Wrocław a następnie podczas dodawania komentarza podaj swój login i hasło.

Koniecznie przepisz tekst z obrazka!
Nick*:
Hasło:
Adres e-mail:
Treść komentarza*:
* - pola wymagane