Damian Gąska: Zabrakło strzałów z dystansu

04.12.2018 (20:24) | Banan/Caudia | skomentuj (5)
Damian Gąska: Z boiska wydawało się, że prowadziliśmy grę. To kolejny raz kiedy prowadzimy grę i dostajemy bramki kiedy nas kontrują. A my nie stwarzamy sobie 100% sytuacji tylko przegrywamy piłki z jednej na drugą stronę. Tak bramki raczej nie strzelimy.


 

Zejście po pierwszej połowie przez problem z nogą. Wiadomo, że w piątek mamy kolejny mecz – z Lechem. Nie chcieliśmy ryzykować.

Jutro mam badanie USG i po nim będzie wiadomo czy będę gotowy na Lecha. Mam problem z mięśniem dwugłowym.

Nie da się tego wytłumaczyć dlaczego w Legnicy wygrywamy 5:0, a u siebie przegrywamy 0:1. Miedź stanęła z tyłu i ciężko nam było stworzyć sytuację. Grali długą piłkę, udało im się strzelić jedną bramkę i tak się bronili.

Z tego co obserwuję Ekstraklasę widzę, że najłatwiej się gra z kontry. Grając z nami zespoły się cofają. Staramy się grać w piłkę, ale na razie nam to nie wychodzi za dobrze.

Ciężko się gra co trzy dni, ale taka jest piłka nożna. Wiadomo, że pomiędzy meczami te treningi są luźniejsze. Regeneracja jest najważniejsza. Teraz nie zostało nam nic innego jak dobrze się zregenerować i udać w podróż do Poznania.

Jesteśmy zdenerwowani, to jest oczywiste. Każdy z nas wierzy w ten projekt. Inaczej byśmy nie wychodzili na boisko bo to byłoby bez sensu. Wierzę, że to wszystko się poukłada na naszą korzyść i będziemy zdobywać punkty.

Miedź się cofnęła i ciężko było stworzyć sobie sytuację. Moim zdaniem zabrakło strzałów z dystansu przy tak broniącej Miedzi.

KOMENTARZE
marenio(2018-12-05 16:52:18)
To może tak na budowę lub do fabryki na trzy zmiany się przyjmiecie na 1/2 etatu, a później na trening i mecz. Popatrzcie jak często grają piłkarze za granicą i tam nikt nie płacze, fakt kasa inna ale wy za swoją robotę nawet tyle nie powinniście zarabiać. Na waszej grze powinno się nagrać program "Piłkarska Usterka".
~Jack(2018-12-05 07:58:17)
....ciężko się gra co trzy dni?... - to co mają powiedzieć kibice, każdy chodzi do pracy, codziennie!!!! i rocznie nie zarabia nawet tyle ile wy przez miesiąc. Kiedy ja miałem "gwiazdorku z tatuażami" 21 lat, tak jak ty to miałem taką kondycję że was "człapaczy boiskowych" zabiegałbym na śmierć. Wam po prostu potrzeba metod szkoleniowych "Szukieła" jakby was przegonił w Zakopanym albo Zieleńcu po górach na mrozie to byście mieli na meczu wydolność na 120 minut ciężkiej harówki - a że macie Tadzia co traktuje was jak chłopców to efekty widzimy. WKS to jest klub miejski i my Wrocławianie was utrzymujemy!!! Co sezon ok 10 baniek idzie na waszą zabawę w profesjonalną piłkę, zamiast na przedszkola, żłobki, drogi czy też remonty torowisk tramwajowych (o czym już tu wspominano) - i wy marne kopacze zawsze macie mieć to z tyłu głowy, wychodząc na trening lub mecz. Jak ci za ciężko grać co trzy dni to idź i codziennie pomóż kobietom w marketach rozwozić towar paleciakami po sklepie!!!! - kolejny wywiad w którym nie słychać słowa skruchy i przeprosin nas kibiców że uraczają nas tym pseudo graniem tylko zawsze im coś przeszkadza, a to tamto a to sramto....
~Paweł(2018-12-05 00:12:39)
"Ciężko się gra co trzy dni" - to jakaś kpnia! A co wy macie innego do roboty?! Na kolejne tatuaże to siłę zawsze macie!
~Mongoloid(2018-12-04 23:04:40)
No nie daje rady z tymi półgłówkami!!! Ciężko się gra co trzy dni??? Człowieku!!! Kiedy ty grałeś co trzy dni???

Ostatnie 4 mecze:
15 kolejka - Górnik Zabrze Śląsk Wrocław 09.11.2018
16 kolejka - Cracovia Śląsk Wrocław 24.11.2018
17 kolejka - Śląsk Wrocław Lechia Gdańsk 30.11.2018
PP - Śląsk Wrocław - Miedź Legnica 04.12.2018
~TecSpec(2018-12-04 20:30:45)
Ku.rwa Mać! Wam, to zawsze czegoś brakuje! W Poznaniu, to możecie jedynie okopać się i wywiesić białą flagę!
DODAJ KOMENTARZ
Czy wiesz, że wszystkie nowo dodane komentarze muszą zostać zaakceptowane przez redakcję.

Nie chcesz czekać? Zarejestruj się na forum kibiców Śląska Wrocław a następnie podczas dodawania komentarza podaj swój login i hasło.

Koniecznie przepisz tekst z obrazka!
Nick*:
Hasło:
Adres e-mail:
Treść komentarza*:
* - pola wymagane