Co słychać u rywala: Prezes Górnika w pełni wspiera Marcina Brosza

07.11.2018 (18:22) | ADana | meczyki.pl; sportowefakty.wp.pl | skomentuj (0)
Górnik Zabrze spisuje się w obecnym sezonie zdecydowanie gorzej niż rok temu, prezes Bartosz Sarnowski nie zamierza jednak z tego powodu wykonywać nerwowych ruchów. - Gra Górnika wygląda lepiej niż jeszcze niedawno, jest perspektywiczna. Widzę postęp w grze zespołu, to najważniejsze - przyznał. Działacz z Zabrze w ogóle nie myśli o zmianie szkoleniowca. - Trener ma zaufanie i gwarancję spokojnej pracy. Kadra trenerska ma nasze wsparcie. W klubie jest spokój - zapewnił.


 

W ostatnich dniach pojawiła się informacja jakoby Lukas Podolski za dwa lata miał podpisać kontrakt z Górnikiem.

- Jesteśmy z Lukasem kolegami od wielu, wielu lat i rozmawialiśmy o powrocie. 31.12.2019 roku wygasa jego kontrakt z Vissel Kobe i wtedy chciałby przenieść się do Polski - podkreślił Piotr Koźmiński, dziennikarz "Super Expressu" w programie "Dogrywka" w "sport.pl".

Gdyby rzeczywiście doszło do takiego transferu zimą 2020 roku, byłby to wielki hit. Do Lotto Ekstraklasy trafiłby piłkarz ze znakomitą przeszłością reprezentacyjną i klubową.

Dziennikarze "sport.pl" o ewentualne zakontraktowanie Lukasa Podolskiego zimą 2020 roku zapytali prezesa Górnika Zabrze. - Nie prowadzimy jeszcze żadnych rozmów. Zima 2020? Jesteśmy gotowi, czekamy tylko na sygnał od Lukasa - zapewnił Bartosz Sarnowski.

KOMENTARZE
Nie skomentowano jeszcze tego newsa.
DODAJ KOMENTARZ
Czy wiesz, że wszystkie nowo dodane komentarze muszą zostać zaakceptowane przez redakcję.

Nie chcesz czekać? Zarejestruj się na forum kibiców Śląska Wrocław a następnie podczas dodawania komentarza podaj swój login i hasło.

Koniecznie przepisz tekst z obrazka!
Nick*:
Hasło:
Adres e-mail:
Treść komentarza*:
* - pola wymagane