Raport wypożyczonych

05.11.2018 (22:14) | Dominik Szpik | skomentuj (1)
Prezentujemy zestawienie występów młodych zawodników Śląska przebywających na wypożyczeniach.

Sebastian Bergier (Stal Mielec) – 8 minut
Osiemnastolatek wszedł na boisko w końcówce spotkania i nie popisał się niczym szczególnym. Jego zespół pokonał Stomil Olsztyn 4:0.

Adrian Łyszczarz (GKS Katowice) – 70 minut

Pomocnik Śląska rozegrał przyzwoite spotkanie przeciwko Bytovii. W 70. minucie został zmieniony przez Kamila Kurowskiego, a „Gieksa” przerwała serię trzech porażek z rzędu, remisując z zespołem z Bytowa 2:2.

Konrad Poprawa (Skra Częstochowa) – cały mecz na ławce
Nie otrzymał szansy w kolejnym meczu. Skra wygrała trzeci mecz z rzędu, pokonując Siarkę Tarnobrzeg 1:0.

Maciej Buławski (Skra Częstochowa) – 12 minut
W przeciwieństwie do swojego kolegi gra on regularnie i nie inaczej było tym razem. Młody pomocnik wszedł na boisko w 78. minucie, zmieniając Michała Kiecę.

Michał Kuriata (Stal Brzeg) – 90 minut
Zawodnik wrócił do wyjściowego składu Stali, a jego zespół pokonał Piast Żmigród 3:0.

Szymon Krocz (Foto-Higiena Gać) – 64 minuty
Został zmieniony przez Kubackiego, a jego drużyna przegrała z rezerwami Miedzi Legnica 1:3.