#PodcastŚląsk (odc.21) - O porażce z Wisłą

05.11.2018 (20:26) | prochu | skomentuj (3)
Kto zawiódł w meczu z Wisłą - konkretni zawodnicy czy system? Czy klub wyciągnął słuszne konsekwencje? Damian Filipowski, Andrzej Gomołysek i Jan Mikoś w 21. odcinku #PodcastŚląsk odpowiadają na te pytania oraz na kwestie podjęte przez słuchaczy.


KOMENTARZE
~Turbo Lover(2018-11-06 18:24:22)
Wyłączyłem po 5 minutach, bo nie szło zrozumieć o czym gadacie.
Proponuje zamiast robienia kolejnych nic nie wnoszących audycji pokazać piłkarzom to i poprosić o komentarz:
http://ekstraklasa.org/scorers/topKmMeczKlub
~nsh(2018-11-06 16:54:41)
Panowie, bliżej mikrofony, nic nie słychać.
gargamel(2018-11-06 08:27:34)
No Panowie ładny materiał. Też pokusiłem się o analizę meczu. Nie wydaje się Panom, że trochę dziwnym jest fakt, iż po dwóch wygranych pewnie meczach grając otwartą piłkę, strzelając dużo bramek Śląsk od 1 minuty z Wisłą stawia autobus. Odniosłem wrażenie jakby Śląsk wystraszył się przeciwnika. Wydaje mi się, że to był kluczowy błąd naszego zespołu. Kolejna sprawa - po czerwonej kartce trener powinien mieć plan na grę w przewadze - zmiana taktyki, może wyższy presing itp. Drużyna całkiem zgłupiała i nie wiedziała co ma grać. Zawodnicy wszyscy bez wyjątków zagrali bardzo słabe spotkanie. Pytanie dlaczego? Moim zdaniem mecz przegraliśmy taktycznie. Czy zawodnicy się nie wywiązywali z zadań czy też sztab trenerski nie trafił z założeniami na ten mecz?
?????????????
DODAJ KOMENTARZ
Czy wiesz, że wszystkie nowo dodane komentarze muszą zostać zaakceptowane przez redakcję.

Nie chcesz czekać? Zarejestruj się na forum kibiców Śląska Wrocław a następnie podczas dodawania komentarza podaj swój login i hasło.

Koniecznie przepisz tekst z obrazka!
Nick*:
Hasło:
Adres e-mail:
Treść komentarza*:
* - pola wymagane