Znakomita seria rezerw trwa

05.11.2018 (01:13) | jacko | skomentuj (1)
Rezerwy Śląska pokonały Unię Bardo 6:0 (3:0). Podopieczni trenera Jawnego kontynuują znakomitą serię - od porażki w 6. kolejce z Górnikiem Wałbrzych Śląsk II wygrał kolejno 10 meczów (osiem w lidze i dwa w Pucharze Polski), strzelił 48 goli i nie stracił żadnego!

W spotkaniu z Unią Śląsk szybko objął prowadzenie po skutecznej główce Daniela Łuczaka. Na 2:0 podwyższył Michał Bartkowiak, który wykończył indywidualną akcję Piotra Samca-Talara. Przed przerwą do siatki trafił jeszcze Mateusz Młynarczyk.

W II połowie czwartą bramkę dla WKS-u strzelił Bartkowiak, który efektownym wolejem zakończył akcję Jakuba Kierkiewicza. W końcówce meczu dwie asysty zaliczył Łuczak - najpierw po indywidualnej akcji wyłożył piłkę Krystianowi Pasternakowi, a następnie po jego efektownym uderzeniu z wolnego piłka odbiła się od poprzeczki, po czym skuteczną dobitką popisał się Kacper Izydorczyk.

Śląsk II Wrocław - Unia Bardo 6:0 (3:0)
Bramki: Łuczak 7, Bartkowiak 10, 50, Młynarczyk 32, Pasternak 78, Izydorczyk 90

Śląsk: Szczerbal - Sobczak, Łazarowicz (60' Tabaka), Kucharczyk, Caliński, Kierkiewicz (60' Izydorczyk), Kaźmierowicz (60' Sztylka), Łuczak, Młynarczyk (75' Srnić), Samiec-Talar, Bartkowiak (75' Pasternak)