Vicuna: Przewaga w środku pola była kluczowa

03.11.2018 (20:31) | Łukasz Maślanka | skomentuj (1)
Jestem bardzo zadowolony. Była jedność na boisku, widać było u nas lepszy styl gry niż we wcześniejszych meczach. Graliśmy dobrze piłką, czerwona kartka dla Adama Dźwigały nas nie podłamała.


 

W drugiej połowie Śląsk miał początkowo więcej z gry, ale po golu z kontrataku udało nam się to odwrócić. Przewaga w środku pola była kluczowa, dziś piłka chodziła u nas szybko i dokładnie, mieliśmy Furmana, Szymańskiego, pomagał Ricardinho. Pomagali też boczni pomocnicy: Nico Varela i Georgi Merebaszwili. To przyniosło efekt.

KOMENTARZE
~jzw(2018-11-04 09:26:10)
Hej Śląsk!--wow --ale to była gra wstydu WKS !. -Jednakże analizując === to własnie środku pola trener WKS próbował zneutralizować Furmana-- był do tego Gąska z Chrapkiem, później wchodzą =tam= Radecki i Pałaszewski ale TA wstydliwa gra naszego WKS powiększyła się. Taki doświadczony zespół WKS w obronie nie powinien zbagatelizować gry zespołu Wisły - który grając w 10-tke WIADOMO BYŁO , że będzie grał z kontry, że ich skrzydłowi ustawią się pomiędzy naszym środkowym obrońca a bocznym...itd. itd.. == Furman miał tzw. dzień konia -- pokazał swoją wlk. wartość ---. Wisła z Płocka z Nim w składzie pokazała już taka grę w tym roku..w Warszawie gdzie pokonała Legię 4-1. FURA Furmana i jego fura byli też nie do zatrzymania---ale to nie tłumaczy tej wstydliwej żałosnej gry doświadczonych graczy WKS......
DODAJ KOMENTARZ
Czy wiesz, że wszystkie nowo dodane komentarze muszą zostać zaakceptowane przez redakcję.

Nie chcesz czekać? Zarejestruj się na forum kibiców Śląska Wrocław a następnie podczas dodawania komentarza podaj swój login i hasło.

Koniecznie przepisz tekst z obrazka!
Nick*:
Hasło:
Adres e-mail:
Treść komentarza*:
* - pola wymagane