Raport kartkowy przed meczem z Wisłą Płock

03.11.2018 (10:31) | prochu | skomentuj (0)
Ostatni mecz Śląska Wrocław nie obfitował w kartki. Żaden z piłkarzy WKS-u nie został napomniany w starciu z Miedzią, więc nadal zagrożony jest tylko jeden zawodnik - Mateusz Cholewiak. Pięciu innych może pauzować, gdyby otrzymali dwa żółte kartoniki.


 

Niezmiennie liderem w klasyfikacji otrzymanych żółtych kartek nadal pozostaje Augusto, który ma już na swoim koncie pięć napomnień. Szczególnie uważać musi Mateusz Cholewiak, bo każdy jego kartonik będzie oznaczał pauzę w kolejnym starciu. Teoretycznie zagrożeni są także Piotr Celeban, Michał Chrapek, Jakub Łabojko, Mateusz Radecki i Marcin Robak, ale oni musieliby zobaczyć dwa kartoniki, by przymusowo odpoczywać od grania.

Z Wisłą Płock nie zagra Arkadiusz Piech, który w starciu z Legią otrzymał czerwoną kartkę i został ukarany trzema meczami dyskwalifikacji. Starcie z Miedzią będzie trzecią - i ostatnią - potyczką, w której napastnik nie wystąpi.

Żółte kartki piłkarzy Śląska po 13 kolejkach Lotto Ekstraklasy
5 - Augusto
3 - Mateusz Cholewiak
2 - Piotr Celeban, Michał Chrapek, Jakub Łabojko, Mateusz Radecki, Marcin Robak
1 - Farshad Ahmadzadeh, Łukasz Broź, Djordje Cotra, Kamil Dankowski, Maciej Pałaszewski, Mariusz Pawelec, Robert Pich, Arkadiusz Piech

KOMENTARZE
Nie skomentowano jeszcze tego newsa.
DODAJ KOMENTARZ
Czy wiesz, że wszystkie nowo dodane komentarze muszą zostać zaakceptowane przez redakcję.

Nie chcesz czekać? Zarejestruj się na forum kibiców Śląska Wrocław a następnie podczas dodawania komentarza podaj swój login i hasło.

Koniecznie przepisz tekst z obrazka!
Nick*:
Hasło:
Adres e-mail:
Treść komentarza*:
* - pola wymagane