Raport wypożyczonych

29.10.2018 (12:03) | Dominik Szpik | skomentuj (2)
Prezentujemy zestawienie występów młodych zawodników Śląska przebywających na wypożyczeniach.

Sebastian Bergier (Stal Mielec) – 5 minut

Napastnik wszedł na boisko w 85. minucie, zmieniając Grzegorza Kuświka. Nie odegrał ważnej roli w meczu z Termalicą który jego zespół wygrał 2:1.

Adrian Łyszczarz (GKS Katowice) – 90 minut

Mimo rozegrania całego meczu Łyszczarz nie był w stanie uchronić swojego zespołu przed porażką. GKS przegrał z Wartą Poznań 0:2, a Adrian otrzymał żółtą kartkę.

Konrad Poprawa (Skra Częstochowa) – cały mecz na ławce

Sytuacja obrońcy Śląska pozostaje bez zmian i w kolejnym meczu II ligi nie podniósł się z ławki.

Maciej Buławski (Skra Częstochowa) – 1 minuta

Zawodnik wszedł na boisko pod koniec spotkania, zmieniając Michała Kiecę i nie zdołał wpłynąć na przebieg spotkania. Skra przegrała z Pogonią Siedlce 0:1.

Michał Kuriata (Stal Brzeg) – poza kadrą meczową

Pomocnik nie został powołany do składu na spotkanie z Wartą Gorzów Wielkopolski. Jego zespół wygrał to spotkanie 1:0.

Szymon Krocz (Foto-Higiena Gać) – 67 minut

Napastnik zagrał do 67 minuty, a jego zespół przegrał z rezerwami Zagłębia Lubin 0:1.

Aleksander Sobczak (Piast Żmigród) - 90 minut

Były bramkarz rezerw Śląska rozegrał pełne spotkanie ze Ślęzą, lecz nie zdołał powstrzymać ofensywy rywala. Jego drużyna przegrała 1:3.