Chrapek: Kibice wierzyli w nas do końca

07.10.2018 (00:32) | Banan | skomentuj (5)

Michał Chrapek po meczu Śląska z Legią.

Trudno mi teraz powiedzieć czego zabrakło w tym spotkaniu. Myślę, że Legia była dziś po prostu lepszym zespołem. Pierwsza połowa była słaba w naszym wykonaniu, źle weszliśmy w mecz. Pozwoliliśmy Legii się rozpędzić. To oni kontrolowali przebieg gry. W drugiej połowie czułem, że zaczynamy iść w dobrym kierunku, zaczęliśmy przede wszystkim podchodzić wyżej. Miałem nadzieję, że prędzej czy później strzelimy bramkę na 1:1. Niestety po tej kartce już było nam ciężko wyrównać. Trzeba przyznać, że Legia zagrała dobry mecz, a my popełniliśmy dużo błędów. Teraz jest przerwa na kadrę, więc będzie trochę czasu, żeby odpocząć i dalej pracować. Poza tym chciałbym podziękować dziś kibicom. Mimo tego, że przegrywaliśmy głośno dopingowali i wierzyli w nas do końca. To boli mnie najbardziej, że przy tak licznej publice nie zdobyliśmy nawet punktu.