Słowik: Zabrakło nam cierpliwości

07.10.2018 (00:11) | Banan | skomentuj (2)

Wypowiedź Jakuba Słowika po meczu Śląska Wrocław z Legią Warszawa.


 

Legia w pierwszej połowie nas zdominowała. My zagraliśmy chaotycznie, zabrakło nam cierpliwości i spokoju. W początkowej fazie gry przeciwnik stworzył więcej sytuacji, ale w szatni przedyskutowaliśmy, co u nas nie funkcjonowało i zmieniliśmy nastawienie. Myślę, że po przerwie pierwsze 15 minut było dobrym prognostykiem, żeby ten wynik gonić. Niestety kartka popsuła trochę te plany. Uważam, że wpłynęła na dalsze losy meczu. Nie wiem, czy ten faul był na tyle brutalny, by pokazać czerwoną kartkę. Ciężko mi to teraz stwierdzić. Szkoda, że nie udało się wyrwać punktów w meczu z mistrzem Polski. To jest piłka nożna i grając w 10 też można wygrać mecz. Niestety dziś się nie udało.

Jeśli chodzi o bramkę dla przeciwnika, to mogłem lepiej zachować się przy strzale Szymańskiego. Jestem ambitnym zawodnikiem i będę na pewno oglądał powtórki na video. Ta piłka tak nieszczęśliwie odbiła się od słupka, a później trafiła pod nogi Cafu. Zabrakło też trochę asekuracji przy jego uderzeniu. Ogólnie jest duży niedosyt, bo po dwóch zwycięstwach planowaliśmy zgarnąć komplet również w meczu przeciwko Legii Warszawa.

KOMENTARZE
~dragon99pl(2018-10-07 23:48:48)
O czyim faulu mówisz? Kante? Kante miał stopy na murawie, Arek zaatakował piszczel Jodły. Takie sytuacje mogą się skończyć nawet złamaniem. Moim zdaniem tylko czerwona. Żadnych żółtych czy "pomarańczowych"
Tęcza Warszawa(2018-10-07 23:31:40)
To było do wyjęcia :/ co do czerwa Piecha, wg mnie var ma dziwny przepis że może być stosowany m.in. do czerwonej kartki, ale nie żółtej. Sędzia jeśli użył var mógł dać tylko czerwo, lub nie dać nic. A że to był faul na kartkę pomarańczowa, a var został użyty to pokazał czerwo, bo przy takim faulu nie mógł nie dać żadnej kartki. Legia popełniła podobny faul, ale sędzia od razu pokazał żółtko, ale gdyby poszedł na var było by czerwo. Jeśli się mylę niech ktoś to wyprostuje.
DODAJ KOMENTARZ
Czy wiesz, że wszystkie nowo dodane komentarze muszą zostać zaakceptowane przez redakcję.

Nie chcesz czekać? Zarejestruj się na forum kibiców Śląska Wrocław a następnie podczas dodawania komentarza podaj swój login i hasło.

Koniecznie przepisz tekst z obrazka!
Nick*:
Hasło:
Adres e-mail:
Treść komentarza*:
* - pola wymagane