Pawłowski: Dzisiaj trzeba się cieszyć!

23.09.2018 (18:21) | adrdan95 | skomentuj (15)
Tadeusz Pawłowski: Myślę, że jest to bardzo dobry wynik. Jeśli chodzi o grę, to mieliśmy lepsze mecze niż dzisiejszy. Byliśmy skuteczni, graliśmy mądrze. Po wejściu Jodłowca daliśmy się trochę zdominować, ale dobrze zareagowaliśmy na zmiany przeciwnika. Dobrze zagrał też Radecki, który uspokoił grę. Wreszcie strzeliliśmy też bramki i to dużo bramek. Trzeba jednak zachować pokorę. Za chwilę gramy w Elblągu, potem w Białymstoku, a następnie z Legią. Dzisiaj trzeba się cieszyć. To będzie piękny wieczór dla mnie.


 

Zaryzykował Pan wystawiając taką drugą linią.
Wypadł nam Augusto. Pałaszewski na treningach wypadał bardzo dobrze. Łabojko nabiera rutyny, a Chrapek wytrzymał dużą część meczu pod względem motorycznym. W wywiadzie przedmeczowym w Canal+ powiedziałem, że ciesze się, że mam Łabojkę i Pałaszewskiego zamiast Hateley’a. Życzę mu jednak wszystkiego dobrego.

Czy obudziły się demony z Sosnowca przy prowadzeniu 2:0?
Dopóki trwa mecz wynik jest otwarty. Było to widać we wczorajszym meczu Lechii z Zagłębiem czy Liverpoolu z Milanem. Na pewno mieliśmy przestój, ale jak się jest w dole tabeli to tak bywa. Jednak najlepszą reakcją na niego są bramki i my je strzeliliśmy.

Czy Radecki to jest człowiek od którego zacznie pan za niedługo ustawiać drugą linię?
Dzisiaj po długiej przerwie zagrał Cotra. Wypadł Augusto. My nadal szukamy tego optymalnego składu. Cholewiak miał wyjść dzisiaj w pierwszym składzie, ale źle się czuł. Wszedł na 20 minut i miał asystę bramkę.

Co z Chrapkiem?
Nie wiem jeszcze co z Chrapkiem. Na pewno będziemy musieli trochę namieszać składem w Elblągu. Ja się ciesze z gry Robaka. Cholewiak był przewidziany w pierwszym składzie, ale Danek zrobił swoje.

Jest pan na pewno zadowolony z Słowika.
Dzisiaj zagrał bardzo dobrze. Taki mecz jak w Lubinie zdarzył mu się po raz pierwszy. Wcześniej był jednym z najlepszych. W Elblągu damy zagrać jednak Wrąblowi.

Czy Augusto pojedzie do Elbląga?
Augusto cały czas nie trenuje. Może pojedzie Samiec-Talar. Chciałbym, żeby zadebiutował.

Czy trzecią zmianą byłby Piech, gdyby nie kontuzja Chrapka?
Rozważaliśmy zmianę napastnika za napastnika. Z kolei Ahmadzadeh ma dzisiaj urodziny i prosiłem go tylko, żeby nie grał dzisiaj piętą, tylko wybierał mądre i pewne rozwiązania.

Dlaczego Farshad siadł dzisiaj po raz pierwszy na ławce?
Po meczu Lubinie chcieliśmy coś zmienić. Wczoraj w nocy naszedł mnie taki pomysł na zmianę ustawienia.

Czy to prawda, że domagał się Pan dzisiaj od kibiców większego zaangażowania?
Tak. Nie może tak być, że wygrywamy 2:1, a kibice na nas buczą. Oni mają być naszym dwunastym zawodnikiem, a nie przeciwnika.

Czy po meczu w Elblągu zostajecie na Podlasiu?
Nie. Wracamy do Wrocławia i w niedzielę jedziemy do Białegostoku.

KOMENTARZE
~Bartłomiej C.(2018-09-26 01:03:56)
-> Tęcza, nie oceniaj ludzi według siebie.
Tęcza Warszawa(2018-09-26 00:22:43)
Bartłomiej C.(2018-09-24 09:19:30)
''Eeee tam. Wypadek przy pracy ;) '' realista pisze tak o ukochanym klubie? Mi to wygląda na pesymiste chama.
~Bartłomiej C.(2018-09-25 16:10:21)
-> Tęcza, ja jestem realistą i jak na razie moje spostrzeżenia się sprawdzały. Natomiast jeśli ty jesteś jak chorągiewka i 1 wygrana powoduje, że jesteś hurra optymistą, to gratuluję...
~1godz więcej(2018-09-25 14:53:09)
Panie Tadku cieszymy się razem ale już czas na solidną prace !
~Alexander(2018-09-25 11:34:50)
Na dziewięć rozegranych meczy, pięć było dobrych: z Cracovią, Lechią, Lechem, Wisłą i Piastem. Jeżeli poprawi się skuteczność górna ósemka jest realna, co jest szczytem możliwości naszej drużyny
Tęcza Warszawa(2018-09-25 10:56:04)
Bartłomiej C. Może tylko zmień forum. A reszta jakoś już pójdzie. PSG sobie świetnie radzi i robią mniej błędów. I też mają nie jedno forum. Nie trzeba tu takich mędrkow.
~kibic(2018-09-24 23:08:11)
A mecze z Lechem i Wisłą były słabe?
~Irpol(2018-09-24 22:52:46)
Konieczność pokazała, że Cholewiak nie powinien grać na obronie.
~jzw(2018-09-24 16:07:25)
Hej Śląsk! ..Nareszcie fatum minęło. Można to skomentować sł. trenera = dzisiaj można się cieszyć = Oby tak dalej. hej Śląsk!
~Bartłomiej C.(2018-09-24 11:46:30)
-> Bonifrat, "w poprzednich meczach grali równie dobrze". Jedyne mecze Śląska jakie kojarzę, że grali dobrze to 1) z Cracovią, 2 z Lechią. O reszcie lepiej zapomnieć.
Nawet w meczu z Piastem te niektóre sytuacje to dramat (i to zarówno błędy w defensywie jaki i nieskuteczność w ataku).
Moim zdaniem ten wynik to przypadek, choć, obym w końcu się pomylił na tym forum :P
Ojciec_Bonifrat(2018-09-24 11:43:05)
Nie wiem czy zauzważyliści hejterzy, ale ten wynik z Piastem jest normą. Nasi zawodnicy w poprzednich meczach grali równie dobrze, ale brakowało skuteczności. Teraz wszystko ładnie się zazębiło. Nie da się wygrywać w każdym meczu, ale teraz powinniśmy zdecydowanie częściowej zgarniać pełną pulę.
~Bartłomiej C.(2018-09-24 09:19:30)
Eeee tam. Wypadek przy pracy ;) W kolejnych meczach "chłopcy" zaczną grać swoje :D
~tomeminem(2018-09-24 07:46:38)
Chciałbym dożyć czasów w których to Śląsk Wrocław prowadząc mecz nie cofa się rozpaczliwie do obrony czekając na końcowy gwizdek. Fajnie że wygraliśmy ale było w tym dużo szczęścia. Łabojko najsłabszy, odstaje od reszty, Pałaszewski powinien zająć jego miejsce, a do przodu koło Robaka Piech. Tyle ode mnie. Dziękuje i do widzenia :D
marenio(2018-09-24 05:54:52)
Tak Tadziu cieszmy się w, bo zobaczyliśmy Śląsk taki jakim chcieliśmy go oglądać od początku. Niemniej jednak trzeba pamiętać o tym że ciągle jest dużo do zrobienia. Niemniej jednak radości sporo.
Tęcza Warszawa(2018-09-23 21:33:35)
gratulacje na początek :) obrona dostała więcej mięśni i doświadczenia to i zaczęło to lepiej wyglądać. mimo wszystko potrzeba nam wzmocnień w postaci 1 lub 2 wielkich vikingów z północy. Cholewiak w pomocy = bramka :) co mecz cieszył mnie styl, a wynik denerwował, no i w końcu doczekałem się pozytywów w obu. I styl i wynik zgodny z oczekiwaniami kibica Śląska Wrocław. Brawo za udane zawody dla Was!
DODAJ KOMENTARZ
Czy wiesz, że wszystkie nowo dodane komentarze muszą zostać zaakceptowane przez redakcję.

Nie chcesz czekać? Zarejestruj się na forum kibiców Śląska Wrocław a następnie podczas dodawania komentarza podaj swój login i hasło.

Koniecznie przepisz tekst z obrazka!
Nick*:
Hasło:
Adres e-mail:
Treść komentarza*:
* - pola wymagane