Co słychać u rywala: Nieoczekiwany początek sezonu

22.09.2018 (12:30) | adrdan95 | polsatsport.pl; przegladsportowy.pl | skomentuj (2)
Piast Gliwice jest jedną z rewelacji obecnego sezonu. Od samego początku rozgrywek gliwiczanie utrzymują się w czołówce ligowej tabeli. W ostatniej kolejce Piastunki wygrały z Arką Gdynia 1:0. Bramkę na wagę trzech punktów zdobył Michal Papadopoulos. Trzy punkty zdobyte przeciwko gdynianom oznaczają, że goście jutrzejszego spotkania mają już na swoim koncie, aż 16 oczek.


 

Jedną z gwiazd dzisiejszego zespołu Piasta jest Jorge Felix. Hiszpan do niedawna jeszcze studiował w Madrycie ekonomię. Studia te łączył z grą w najwyżej Segunda Division, czyli trzecim poziomie rozgrywkowym w Hiszpanii. Wychowanek Atletico Madryt w poprzednim sezonie grał w zespole Club Lleida Esportiu skąd odszedł właśnie do klubu z Gliwic.

Jednak pomimo tak dobrego początku sezonu Papadopoulos studzi emocje i ostrzega, że cały czas muszą być czujni i skoncentrowani mając w pamięci poprzednie rozgrywki, w których do końca walczyli o utrzymanie.

KOMENTARZE
~Valbon(2018-09-22 17:37:25)
No to dostajemy trzy w plecy i latarnia nasza.
~podopat(2018-09-22 13:24:09)
Przecież w twierdzy Wrocław nie mają szans na wygraną. Chłopcy z oporowskiej w nowych fryzurach ala Ronaldo powstrzymaja każdego. Zresztą ilość wygranych meczów ,punktów i miejsce w tabeli przemawiają za wks . Albo coś mi się pomyliło..
DODAJ KOMENTARZ
Czy wiesz, że wszystkie nowo dodane komentarze muszą zostać zaakceptowane przez redakcję.

Nie chcesz czekać? Zarejestruj się na forum kibiców Śląska Wrocław a następnie podczas dodawania komentarza podaj swój login i hasło.

Koniecznie przepisz tekst z obrazka!
Nick*:
Hasło:
Adres e-mail:
Treść komentarza*:
* - pola wymagane