Arkadiusz Piech zesłany do rezerw

12.09.2018 (11:33) | Dominik Szpik | skomentuj (31)
Decyzją dyrektora sportowego Śląska Wrocław Dariusza Sztylki, trenera Tadeusza Pawłowskiego i sztabu szkoleniowego Arkadiusz Piech został dziś bezterminowo przeniesiony do zespołu rezerw wrocławskiego klubu.


 

Powodem jest niedopuszczalne zachowanie zawodnika w trakcie treningu. Klub nie udziela dodatkowych informacji w tej sprawie, a nieoficjalnie chodzi o odmowę wzięcia udziału w dodatkowym treningu strzeleckim.


KOMENTARZE
~KIKIC(2018-09-14 19:29:50)
@Piorek . Masz racje ze trzeba chodzić na WKS , byłem jak byli w III LIDZE w II I TAK PRZEZ 25 lat jestem z WKS . Wiec samymi treningami i walką i ze muszą panować to ty możesz mówić w szatni do 12 latków .CIEMNY LUDZIE .
~piorek(2018-09-14 11:22:50)
@gargamel "Tadziu dalej graj swoimi" A wg. Ciebie czyimi ma grać? Twoimi? Tego by brakowało żeby internetowy "znawca" ustalał skład Śląska.
@KIKIC Najpierw wygłaszasz tezy, że za to co się dzieje w klubie odpowiedzialny jest trener, potem że AP daje z siebie na treningach 120%, następnie że coś pęka od środka, a na końcu, sam sobie zaprzeczasz pisząc, że nie wiesz co się dzieje w klubie, bo nie ma nas w środku. Zastanów się co piszesz, a nie powielasz zasłyszane "mądrości".
@Michał Ty kolego wygrałeś ;). "Niestety Pan Pawłowski będzie teraz próbował robić wszystko, żeby wycisnąć z piłkarzy jeszcze trochę, tylko po to żeby nie stracić posady." Czy mam rozumieć, że wg. Twojego toku myślenia trener powinien siąść na cztery litery, odpuścić treningi, pozwolić na samowolkę - niech się dzieje co chce. Popraw mnie jeśli się mylę.
Ponadto do jeszcze kilku - to, że powtórzycie, że w klubie "źle się dzieje" nic konstruktywnego nie wnosi. Jedyne co możecie zrobić żeby działo się lepiej to chodzić na mecze i dopingować.
Ze swojej strony mogę tylko pogratulować sztabowi decyzji. Won z nierobami.
Walczyć, TRENOWAĆ, Śląsk Wrocław musi panować!
Ojciec_Bonifrat(2018-09-13 18:15:29)
Decyzja mogła być tylko jedna, gdyż zawodnik jest od trenowania i wykonywania poleceń, za co pobiera sowite wynagrodzenie.
Jeżeli Piech ma żal do sztabu o to, że nie strzela goli i marnuje stuprocentowe sytuacje (przecież z Pogonią mógł, a nawet powinien strzelić dwa gole), to chyba coś jest z nim nie tak. Zgodzę się, że poprzednim sezonie grał mniej, ale od początku tego grał praktycznie w każdym meczu w wyjściowej jedenastce, tylko raz wszedł z ławki. Wyglądał bardzo dobrze, ale nie wykorzystywał okazji, czyli nie wykonywał podstawowego zadania, jakiego oczekuje się od napastnika.
Kiedy w końcu zmieni się u nas mentalność środowiska piłkarskiego i zaczniemy za słabe wyniki obwiniać tych faktycznie najbardziej winnych, czyli piłkarzy? Przecież nawet najlepszy sztab może sobie nie poradzić jeżeli zawodnicy nie grają na swoim poziomie. Chociaż w ostatnich meczach wyglądali dobrze, tylko zabrakło kropki nad "i".
~Zielony(2018-09-13 13:15:28)
Jaki trening? On się śpieszy do galerii i solarium.
Nie będzie się chłopaczyna przepracowywał za te marne 60 koła miesięcznie.
~Michał(2018-09-13 12:04:54)
Arek dobrze zrobił wyrzucając z siebie frustrację. Pawłowski traktował swoich napastników jak kobieta buty. Co innego, że akurat strzałów w tym sezonie Śląsk ma sporo, z tymi spalonymi z Lecha to nawet bardzo dużo, a Arek nie broni się bramkami. Niestety Pan Pawłowski będzie teraz próbował robić wszystko, żeby wycisnąć z piłkarzy jeszcze trochę, tylko po to żeby nie stracić posady. Można by stwierdzić, że to On jest egoistą, a nie Piech, bo rzeczywiście taki intensywny okres przed graniem co 3 dni może wyjść bokiem za kilka kolejek. Jeśli zgranie drużyny nie wyszło przed sezonem, a mieli na to cały miesiąc, to ciśnięcie piłkarzy jeszcze bardziej już w trakcie nie wróży nic dobrego.
Wydaje mi się, że Arek wyłożył po prostu sztabowi to, co wszystkim siedzi na serduchu. Ale wiecie, co się robi, gdy trening nie idzie, gdy wiara ucieka, gdy atmosfera się napina? Szuka się ostatniej deski ratunku, czyli wyrzuca zbędny balast z pokładu. "zbędny"
Pozdrawiam
~KIKIC(2018-09-13 11:16:10)
To tylko znaczy że w ŚLĄSKU dzieje się ZLE !!!
100% racji że Arek nie strzela i gra samolubnie ,zresztą ja M R
To co się teraz dzieje w zespole i wokół jego odpowiedzialny jest trener , Nie wydaje mi się żeby Arkowi nagle nie chciało się trenować . To jest zawodnik który na treningach daje siebie 120% . Po prostu ktoś nie wytrzymuje CIŚNIENIA !!! Wyników brak , gra niby jest ok ale czegoś brakuje czyli pkt , Uważam że zespół kondycyjnie nie jest zle przygotowany , brak jest stylu i pomysłu.
Chyba coś od środka pęka ,tego nie wiemy co się dzieje zespołem w środku bo nas tam niema .
ŁATWO KOGOŚ KRYTYKOWAĆ NA ZEWNĄTRZ .
SUKCES MA WIELU OJCÓW , A PORAŻKA JEST SIEROTĄ .
~Bartłomiej C.(2018-09-13 11:05:13)
Jeśli Piech faktycznie strzelił takiego focha, to gratuluję sztabowi odwagi i decyzji. Tak trzeba robić z takimi ludźmi.
Teraz tylko powołajcie Scaleta z rezerw. Myślę, że chłopak się tam marnuje i mógłby wnieść sporo ożywienia w ataku 1 drużyny. Przynajmniej grałby ambitnie.
~kolo(2018-09-13 06:00:01)
Mam wolny etat w firmie. Potrzebuję przy układaniu kostki brukowej, też robota na dworze, czasami zimno czasami gorąco 10 godzin dziennie (ale tylko latem). Arek zapraszam!
~TecSpec(2018-09-13 05:54:21)
Zmiana też kapitana konieczna.
~Mongoloid(2018-09-13 00:40:17)
Tak jest Zbychu, Jean Pierre Papin zostawał po treningach, a potem były takie efekty:
https://www.youtube.com/watch?v=NFI8UpT_Pec
Ale dla polskiego piłkarza, który strzela 0 bramek w 7 meczach, to jest niezrozumiałe, żeby zostawać po treningach.
Zbychu(2018-09-12 23:26:17)
Anegdota z Francji:
J.P. Papin (ex Ballon d'Or)
Praktycznie po każdym treningu zostawał na boisku z rezerwowym bramkarzem żeby strzelać.
Z różnych pozycji. Wracał do szatni kiedy nie było już nikogo oprócz sprzątaczek. Później strzelał bramki legendarne.
Wydawało się lekko,łatwo i przyjemnie....
No ale to było dawno i gdzieś. Nie u nas.
~Luk2902(2018-09-12 22:37:22)
Nie może być tak że to pies macha ogonem. Brawo sztab! Gwiazdeczka będzie decydować co i kiedy robić na treningu itd? Obniżyć pensję oczywiście albo rozwiązać kontrakt w trybie natychmiastowym. Super napastnik.... 0 bramek w 7 meczach za to bramkarze gości poobijani jak zawsze. Zapomniał że jest częścią drużyny i ile zarabia za niestrzelanie? Moim zdaniem koniec Piecha w Śląsku !
~JPNZ(2018-09-12 20:29:43)
Nie podoba mi się jedna sprawa, piłkarz udziela wywiadu telefonicznego dzieciakowi z weszło, kiedy trener odmówił komentarza w sprawie i odesłał do oficjalnego komunikatu klubu. Do czasu wyjaśnienia piłkarz powinien mieć zakaz wypowiadania się w mediach, proste.
~wksiak(2018-09-12 20:23:59)
Egoista. Nie grał dla zespołu - tylko dla siebie.
~ryba piła(2018-09-12 19:48:38)
Trzy chore ego - tragedia. Dwa chore ego - o jedno za dużo. Po odejściu Koseckiego, przed zamknięciem okna transferowego trzeba było "udzielić pomocy" jednemu z dwóch w odejściu z klubu - albo Robakowi, albo Piechowi. Niestety szafowanie nimi na boisku nie dało nic a już ostatni mecz, w którym będąc razem ANI RAZU nie wymienili między sobą podań, przelał czarę goryczy (ciekawe, że podczas spotkania nikt ze sztabu szkoleniowego tego nie zauważył, że grają pod siebie). Śląsk jak zresztą przez ostatnie kilka sezonów jest w jakiejś malignie - za półtorej miesiąca wybory i może zdarzyć się tak, że na przyszły sezon miasto przestanie sponsorować klub, o akademii to już kilka lat słuchać i nic więcej (jakby ktoś normalnie zarządzał to miasto w porozumieniu ze Śląskiem zakupiło by kilka hektarów pod Wrocławiem i można by w rok zrobić i dziesięć boisk). Do Wrocławia ściągnięto kilku ciekawych zawodników z pierwszej ligi (to akurat dobre posunięcie i szkoda, że przez lata chłopaki z regionu grali wszędzie tylko nie w Śląsku), po czym grają ogony a "trener" coś brzęczy o braku przygotowania a następnie wystawia chociażby Chrapka, który w tym sezonie wyróżnia się - tyle, że fryzurą i tatuażami. Ludzi na stadionie jak nie było więcej niż na Oporowskiej tak dalej nie ma - pomijając fakt, że w ponad pół milionowym mieście chodzi na mecz jakieś pięć tysięcy ludzi - wszystko co ponad to osoby z okolic (często chodzące na Śląsk od dziadka, poprzez ojca - więc właściwie trzeba by napisać, że to te pięć tysięcy jest zawsze a z "miasta" dochodzi reszta). Nikt nie ma zamiaru z tym nic robić, bo jutro Śląska może nie być. I tak ten nasz kochany Śląsk jest w wiecznej agonii z trzyletnią "przerwą" dla TRENERA LENCZYKA przez większość żelowanych fajtłap nazywanym "wuefistą". Teraz derby, miejmy nadzieję,że zwycięskie, bo jeśli nie, to pierwsza liga zacznie już pukać do drzwi.
~leszczuk(2018-09-12 19:19:59)
Co takiego dawał? Bardziej zabierał miejsce na boisku. Lubiłem kiedyś jego styl, ale to już nie to samo. Może właśnie dostaliśmy odpowiedź dlaczego nie wygląda za dobrze.
gargamel(2018-09-12 19:14:43)
I to już jest koniec Śląska - Arek może nie błyszczy formą ale jest zawodnikiem doświadczonym, który między innymi uratował Śląsk przed spadkiem. No ale trener Pawłowski dąży tak jak Brzęczek aby grali jego zawodnicy. Tera jestem prawie pewny że gramy o spadek a moje skromne przewidywania idą w kierunku 1 ligi w przyszłym sezonie. Tadziu dalej graj swoimi. Powodzenia
~Marko(2018-09-12 19:05:29)
Najlepiej 1godz treningu , a potem do marketu na zakupy, lub solarium ! Arek chłopie masz ponad 30 lat trochę więcej pokory.To nie pierwszy klub gdzie strzela focha , Pamiętaj że kibice WKSu bardzo na Ciebie liczą.
~Ren(2018-09-12 17:45:28)
Szkoda, Arek jest duzo lepszy od Robaka, zle sie dzieje w Slasku. Trzeba to zmienic, a nie karac najlepszych.
~Jap(2018-09-12 17:18:19)
Byl przyzwyczajony do tego, ze bierze kase za 2 godz pracy dziennie plus 45 min w weekend.
A powaznie, widzialem jakiego mial focha gdy Pawlowski go zmienil w meczu z Wisla. Bylo widac, ze cos z nim jest nie halo
Krotka pilka, jesli mu sie nie podoba w jakiej formie odbywa sie trening to musi zmienic klub. Inaczej bedzie bruzdzil w szatni.
Kibic1979(2018-09-12 17:06:42)
Szkoda bo jednak zawodnik z niego dobry i więcej dawał drużynie niż np. Robak. Źle się dzieje w Naszym Klubie
~Le0(2018-09-12 17:00:42)
O to to. Za dużo trenują. Wystrzela się na treningu i w meczu magazynek pusty. Głodu strzeleckiego nie czuje. W ogóle pan piłkarz powinien do fizycznej pracy iść. Odzyskałby głód zap...nią, tęsknotę murawy.
~Andy(2018-09-12 16:44:36)
A niektorzy mówią ze trener taki miekki, ze grzeczny... ze za malo wymaga... chyba jednak nie jest az tak miekki jak nirktorzy sugerują i robi ile moze zeby poprawic pewne sprawy. Az do bólu d***y niektórych piłkarzy.
Mam nadzieje ze zarzad da mu pracowac w spokoju.
Po wywiadzie dla Slasknetu zrozumiałem do czego dazy i wiem ze beda dobre i slabe mecze. Licze ze jednak dojdzie do swojego.
~mm(2018-09-12 15:53:06)
Nauczka na przyszłość, żeby podpisywać kontrakty w ten sposób, że za odmowę treningu klub ma prawo rozwiązać kontrakt z winy zawodnika.
~Max(2018-09-12 15:18:04)
No cóz, można powiedzieć zaczęło się. To pokazuje jak świetna atmosfera panuje w szatni. Wyniki spowodowały przemyślenia, wyciągnięto wnioski i jazda. Kto następny?
~FCB:WKS(2018-09-12 13:53:52)
To teraz zagra ze swoja Swidnica,tylko ze ta w polowie za kretami jest...
marenio(2018-09-12 13:25:03)
Ma dużo do powiedzenia , a niewiele na boisku z niego pożytku. jeśli chce decydować o treningu to niech powiesi korki na gwoździu , a zajmie się trenerką. Więcej kasy niż roboty,
~Mongoloid(2018-09-12 13:17:32)
No tak, gwiazdorek za dyche, w 7 kolejkach 0 bramek, ale najlepiej wie jakie maja byc treningi.
~zzz(2018-09-12 13:17:19)
Jeszcze gruba kara finansowa powinna być, i to naprawdę gruba. Za odmowę wzięcia udziału w treningu chyba mają taką możliwość.
~podopat(2018-09-12 12:47:21)
Skomentuję tu napis na różance "Ponad Śląskiem tylko niebo " i cała tabela.
~jacko(2018-09-12 12:25:15)
Akurat na mecz ze Świdnica:)
DODAJ KOMENTARZ
Czy wiesz, że wszystkie nowo dodane komentarze muszą zostać zaakceptowane przez redakcję.

Nie chcesz czekać? Zarejestruj się na forum kibiców Śląska Wrocław a następnie podczas dodawania komentarza podaj swój login i hasło.

Koniecznie przepisz tekst z obrazka!
Nick*:
Hasło:
Adres e-mail:
Treść komentarza*:
* - pola wymagane