Pałaszewski: Pierwszy raz grałem w takim meczu

05.08.2018 (20:02) | Claudia Haor | skomentuj (2)
Pomeczowa wypowiedź zawodnika Śląska Wrocław Macieja Pałaszewskiego:


 

Z meczu na mecz wyrastasz na coraz ważniejszego zawodnika w Śląsku. Dzisiaj był to niezwykle dziwny mecz. Masz takie same odczucia?

Tak, na pewno było to dziwne spotkanie. Pierwszy raz grałem w takim meczu, w którym strzeliliśmy cztery bramki i każdą ze spalonego. Z boiska ciężko ocenić, czy był spalony, a teraz na gorąco też nie chcę tego oceniać. Na pewno szkoda. Wydaje mi się, że zasługiwaliśmy chociaż na punkt, ale taka jest piłka.

Jaka teraz panuje atmosfera w szatni?

Jesteśmy źli i rozczarowani. Czuliśmy, że możemy ten mecz wygrać, ale niestety jedna sytuacja zaważyła na całym wyniku meczu.

Czy był to dla Was ciężki mecz?

Tak. Było to ciężkie spotkanie z dużą ilością walki.

KOMENTARZE
~Max(2018-08-06 12:38:36)
Tracene bramek w ostatnich minutach meczu to już "SPECJALNOŚĆ" Śląska. Zawsze słyszymy - musimy to przeanalizować, wyciągnąć wnioski. I co? W tak frajerski sposób tracimy kolejne bramki i przegrywamy.
gargamel(2018-08-06 10:32:44)
Nie jedna sytuacja zaważyła - tylko ty razem z Cholewiakiem żeście się przyglądali zawodnikowi Lecha, który strzelił bramkę. Trochę samooceny.
DODAJ KOMENTARZ
Czy wiesz, że wszystkie nowo dodane komentarze muszą zostać zaakceptowane przez redakcję.

Nie chcesz czekać? Zarejestruj się na forum kibiców Śląska Wrocław a następnie podczas dodawania komentarza podaj swój login i hasło.

Koniecznie przepisz tekst z obrazka!
Nick*:
Hasło:
Adres e-mail:
Treść komentarza*:
* - pola wymagane