Słowik: Czeka nas wymagające spotkanie

02.08.2018 (15:16) | Banan | skomentuj (2)
Jakub Słowik: Czy mam patent na rzuty karne? Przede wszystkim cieszę się, że mogę pomóc zespołowi. Czy to jest karny, czy groźna sytuacja - moje zadanie to bronić "świątyni" i cieszę się, gdy pomogę zespołowi moimi interwencjami. Oczywiście pracuję nad rzutami karnymi, ale rozwijam się również nad każdym innym elementem.


 

Znam swoją wartość. Starałem się udowodnić ją od pierwszego dnia, odkąd jestem w Śląsku. Dziennikarze pisali, że przychodzę tu być zmiennikiem Kuby Wrąbla. Moje nastawienie było jednak takie, by wskoczyć do bramki i pokazywać swoją jakość. Myślę, że mi się to udaje. Każdy musi się skupić nad sobą. W kadrze jest trzech bramkarzy, którzy pracują z dobrym fachowcem. Rywalizacja napędza nas i idziemy do góry.

Lech jest bardzo dobrym zespołem i jesteśmy świadomi, że czeka nas wymagające spotkanie. My jednak patrzymy na siebie. W każdym meczu musimy dawać odpowiednią jakość i prezentować się jak najlepiej. Nie chcemy dużo mówić, tylko na boisku udowadniać, że Śląsk gra dobrą piłkę.

Zawsze skupiamy się bardziej na sobie, bo na to mamy wpływ. Oczywiście analizujemy rywala, by dobrze przygotować się do meczu, ale najważniejsi jesteśmy my.

KOMENTARZE
~on(2018-08-03 09:45:32)
https://9gag.com/gag/a47gxGv
~ted(2018-08-02 16:25:50)
Proszę, popracuj jeszcze nad wprowadzaniem piłki do gry ręką, jak na zdjęciu. Nie wykopuj piłki, jeżeli możesz ją dokładnie podać rękom. Wykopy to w ponad 80% straty!!!!!!!!
DODAJ KOMENTARZ
Czy wiesz, że wszystkie nowo dodane komentarze muszą zostać zaakceptowane przez redakcję.

Nie chcesz czekać? Zarejestruj się na forum kibiców Śląska Wrocław a następnie podczas dodawania komentarza podaj swój login i hasło.

Koniecznie przepisz tekst z obrazka!
Nick*:
Hasło:
Adres e-mail:
Treść komentarza*:
* - pola wymagane