Od mistrzostwa CLJ do drużyny rezerw. Nowy trener II zespołu

09.07.2018 (15:03) | peciaq | własne/slaskwroclaw.pl | skomentuj (0)
Zespół rezerw Śląska Wrocław w nadchodzącym sezonie poprowadzi trener związany z drużynami WKS-u już od kilku sezonów. Były sukcesy z drużynami CLJ, czy teraz poprowadzi rezerwy z powrotem do III ligi?


 

Nowym szkoleniowcem drugiej drużyny Śląska został Piotr Jawny. Na stanowisku zastąpił Tomasza Horwata, czyli świeżo mianowanego dyrektora Akademii Piłkarskiej Śląska. Reszta sztabu szkoleniowego praktycznie się nie zmienia: pozostają asystent Piotr Bartyzel, trener golkiperów Tomek Hryńczuk, odpowiadający za przygotowanie motorycznego Przemysław Parus, a także fizjoterapeuta Patryk Polaczek. Kierownikiem drużyny pozostaje niezawodny Szymon Mikołajczak.

Trener Jawny ma za sobą niezwykle udany sezon. Rozpoczął go awansem z U17 do CLJ, a zakończył mistrzostwem zachodniej grupy CLJ U19. Również prowadzenie zespołu rezerw to dla niego nie pierwszyzna - w sezonie 2014/2015 piastował już to stanowisko. I to bardzo dobrze: rezerwy zajęły wtedy ostatnie miejsce na podium III ligi dolnośląsko-lubuskiej.

Trenerowi życzymy powodzenia i pozostaje nam czekać na ogłoszenie przez klub nazwiska nowego opiekuna drużyny U19.

KOMENTARZE
Nie skomentowano jeszcze tego newsa.
DODAJ KOMENTARZ
Czy wiesz, że wszystkie nowo dodane komentarze muszą zostać zaakceptowane przez redakcję.

Nie chcesz czekać? Zarejestruj się na forum kibiców Śląska Wrocław a następnie podczas dodawania komentarza podaj swój login i hasło.

Koniecznie przepisz tekst z obrazka!
Nick*:
Hasło:
Adres e-mail:
Treść komentarza*:
* - pola wymagane