Pawłowski: Będzie walka o miejsce w składzie

07.07.2018 (18:17) | Banan | własne | skomentuj (2)
Tadeusz Pawłowski: To był dla nas bardzo dobry przeciwnik. Było widać, że byliśmy zmęczeni po obozie w Trzebnicy, bardzo dużo tam pracowaliśmy. Nawet dzisiaj rano było trening i to było widać. Cieszę się, że Opava grała wysokim pressingiem, agresywnie, zmuszała nas do walki.


 

Było dużo niedokładności, ale w ciągu następnych 2 tygodni będziemy już dochodzili do formy meczowej, zespół będzie dużo świeższy i szybszy. Liczymy na te walory szybkościowe, bo mamy młodszy zespół. Piłkarze dostaną teraz dwa dni wolnego, odpoczną trochę fizycznie i psychicznie. Ten mecz był naszym ostatnim etapem obozu w Trzebnicy, to było widać, że mieliśmy problemy mentalne i fizyczne.

Długo dyskutowaliśmy w sztabie szkoleniowym i podjęliśmy decyzję, że nie będziemy już teraz pokazywać, kto będzie grał przeciwko Cracovii. Chcemy docenić wszystkich piłkarzy, mamy respekt do ich pracy i chcemy ich zmotywować do walki o to miejsce. Po dzisiejszym spotkaniu jestem pewien, że ta walka będzie.


Rozmawiali Claudia Haor i Michał Kierakowicz

KOMENTARZE
~bryy(2018-07-08 10:37:40)
@janusz-biskupin jest galeria ze sparingu, Farshad grał z 2
janusz-biskupin(2018-07-07 22:57:53)
Trenerze moze pan zdradzi ,kto gral z numerem 2
DODAJ KOMENTARZ
Czy wiesz, że wszystkie nowo dodane komentarze muszą zostać zaakceptowane przez redakcję.

Nie chcesz czekać? Zarejestruj się na forum kibiców Śląska Wrocław a następnie podczas dodawania komentarza podaj swój login i hasło.

Koniecznie przepisz tekst z obrazka!
Nick*:
Hasło:
Adres e-mail:
Treść komentarza*:
* - pola wymagane