Asysta drugiego stopnia przepustką do Śląska?

24.06.2018 (18:27) | Claudia Haor | przegladsportowy.pl | skomentuj (3)

Zawodnicy, którzy byli testowani w sparingu Śląska Wrocław z Zagłębiem Lubin pokazali się z bardzo dobrej strony, ale tylko jeden z nich może zasilić szeregi WKS-u. Jak donosi Przegląd Sportowy wybór nie padnie na Artur Bogusza z Wigier Suwałki, który już opuścił Wrocław. Decyzja w sprawie drugiego prawego obrońcy, Marcela Ziemanna, zapadnie najpóźniej we wtorek.


 

Obaj piłkarze mieli swój udział przy bramce na 2:0 w piątkowym testowym meczu z Zagłębiem. Fantastycznym zagraniem popisał się Marcel Ziemann, który wystąpił na prawej obronie. Zawodnik rozegrał całą drugą połowę i ogólnie wypadł bardzo dobrze; ciągnął grę, imponował szybkością i uruchamiał kolegów z przodu. Nie wahał się także posyłać dalekich piłek na drugą stronę boiska - jedna z takich wrzutek dała mu asystę drugiego stopnia.

Ziemann był dotychczas piłkarzem Stomilu Olsztyn, w którym spędził dwa sezony. W barwach pierwszoligowego klubu zdobył 3 bramki i zaliczył 3 asysty.

Już w środę Śląsk rozpocznie zgrupowanie w Trzebnicy. Do tego czasu trener Tadeusz Pawłowski podejmie decyzję w sprawie przyszłości Marcela Ziemanna w WKSie. Wygląda na to, że byłby to ostatni zawodnik, który dołączy do klubu z Oporowskiej.

Ostatnich formalności dopełnia również Irańczyk Farshad Ahmadzadeh. Były już pomocnik F.C Persepolis otrzymał pozwolenie i teraz tylko czeka na wizę. Najpóźniej na początku lipca pojawi się we Wrocławiu

KOMENTARZE
JJJ(2018-06-26 14:50:27)
bbbbb ... wikipedia jest opóźniona zwykle o rok-) ... lepiej posiłkuj się innym źródłem
~bbbbbb(2018-06-25 14:52:18)
Ciekawe rzeczy piszecia ... zwlaszcza ze Pers wg Wikipedii jest zawodnikiem Apollon Limasol https://en.wikipedia.org/wiki/Farshad_Ahmadzadeh
~SmutneHistorie(2018-06-24 19:11:32)
Mieliśmy stawiać na młodych a młodzi poszli na wypożyczenia a my ściągamy jakiegoś ahmeda za gruby hajs.Ehh.
DODAJ KOMENTARZ
Czy wiesz, że wszystkie nowo dodane komentarze muszą zostać zaakceptowane przez redakcję.

Nie chcesz czekać? Zarejestruj się na forum kibiców Śląska Wrocław a następnie podczas dodawania komentarza podaj swój login i hasło.

Koniecznie przepisz tekst z obrazka!
Nick*:
Hasło:
Adres e-mail:
Treść komentarza*:
* - pola wymagane