CLJ U17: Rewanż w Białymstoku

19.06.2018 (12:53) | Claudia Haor | skomentuj (1)

Dziś wszystkie oczy skierowane są oczywiście na pierwszy mecz reprezentacji Polski z Senegalem na Mistrzostwach Świata w Rosji. Za naszych kadrowiczów trzymamy bardzo mocno kciuki, ale nie zapominamy też o juniorach młodszych Śląska Wrocław! Już jutro wrocławianie powalczą na wyjeździe o awans do finału CLJ U-17 w spotkaniu rewanżowym z Jagiellonią.


 

Przed podopiecznymi trenera Ryszarda Pietraszewskiego trudne zadanie. Wrocławianie w pierwszym meczu półfinałowym ulegli przeciwnikowi aż 0:3. O tej dotkliwej porażce zadecydowały proste błędy, które bezwzględnie wykorzystali goście. Obie drużyny grały na podobnym poziomie, ale Śląskowi brakowało skuteczności.

Aby myśleć o finale juniorzy młodsi WKS-u muszą strzelić co najmniej 4 gole, zachowując czyste konto. Historia futbolu pisała już różne nieprzewidywalne scenariusze, dlatego ta strata jest spokojnie do odrobienia. Tym bardziej, że w juniorskiej piłce padają czasem wyniki hokejowe, a w szeregach młodej ekipy ze stolicy Dolnego Śląska nie brakuje bramkostrzelnych zawodników. Juniorzy młodsi WKS-u, wygrywając na wiosnę grupę C, zdobyli w 14 spotkaniach aż 39 bramek. Dla porównania rówieśnicy z Podlasia w swojej grupie zgormadzili 26 goli.

Mecz o awans do finału CLJ – U 17 między Śląskiem, a Jagiellonią odbędzie się w środę 20.06 o godz. 17:00 na bocznym boisku Stadionu Miejskiego w Białymstoku.

KOMENTARZE
~andreew(2018-06-20 10:36:28)
Dzisiaj grają równiez Juniorzy Starsi WKS o awans do CLJ starszego.
DODAJ KOMENTARZ
Czy wiesz, że wszystkie nowo dodane komentarze muszą zostać zaakceptowane przez redakcję.

Nie chcesz czekać? Zarejestruj się na forum kibiców Śląska Wrocław a następnie podczas dodawania komentarza podaj swój login i hasło.

Koniecznie przepisz tekst z obrazka!
Nick*:
Hasło:
Adres e-mail:
Treść komentarza*:
* - pola wymagane