OFICJALNIE: Wojciech Golla w Śląsku!

18.06.2018 (16:12) | Claudia Haor, prochu | skomentuj (8)

Nic tak nie poprawia humoru w poniedziałek, jak kolejne transfery! Do wrocławskiego zespołu dołączył tym razem środkowy obrońca Wojciech Golla. Stoper podpisał z klubem kontrakt na dwa lata.


 

Wojciech Golla jest czwartym zawodnikiem, który dołączył do ekipy Wojskowych w letnim okienku transferowym. Do Wrocławia piłkarz przeniósł się z holenderskiego NEC Nijmegen, którego barwy reprezentował przez 3 sezony. W byłym klubie rozegrał 106 spotkań i strzelił 6 bramek. W swojej karierze występował również w Lechu Poznań i Pogoni Szczecin.

Co ciekawe, niewiele brakło, by Wojciech Golla nie trafił na Oporowską. Zawodnik był już w samolocie do Sofii, bo miał tam podpisać trzyletnią umowę z CSKA. Lot jednak odwołano, piłkarz uznał to za zły omen i ostatecznie do Bułgarii nie poleciał. Bułgarski dziennik sportowy Meridian Match donosi również o roszczeniach CSKA wobec zawodnika, jednak zdaniem Śląska i samego zawodnika są one bezzasadne.

- Gdy pojawiła się oferta ze Śląska, to nie musiałem długo się zastanawiać. Chciałbym jak najszybciej wywalczyć sobie miejsce w podstawowym składzie. Zamierzam walczyć, oddawać "serducho" i myślę, że kibice będą ze mnie zadowoleni - dodaje Wojciech Golla w rozmowie z oficjalnym serwisem WKS-u.

- Bardzo zależało nam na pozyskaniu Wojtka. Na pewno ma już swoją renomę, odpowiednią jakość, a także charakter, który predysponuje go do tego, by mógł pokierować obroną Śląska. Jestem przekonany, że szybko stanie się ważną postacią zespołu i spełni nasze oczekiwania - podkreśla Dariusz Sztylka, dyrektor sportowy WKS-u. Golla to czwarty zawodnik, który trafił do Śląska w letnim okienku transferowym. Będzie występował z numerem 14.

Według naszej sondy, to właśnie obrona wymagała dodatkowego wzmocnienia, a niewykluczone, że wkrótce kolejni defensorzy dołączą do WKS-u.

KOMENTARZE
~Kuba(2018-06-19 08:48:11)
PavelT : weź napisz 10 dowolnych wyrazów i też napisz, że to tylko kwestia czasu-) ... każdy tak może-)
~Bartłomiej C.(2018-06-19 08:40:24)
Fajne transfery. Wydaje mi się jednak, że obecna polityka ma na 1 miejscu zapewnić Śląskowi dobry zysk z tych transferów w przyszłości. Stąd zaciąg młodych graczy. Wyniki jak się uda, są moim zdaniem drugorzędną sprawą. Raczej postawili tym razem na wypromowanie tych młodych i odsprzedanie z dużym zyskiem. Może w końcu Śląsk zacznie zarabiać choć fajnie gdyby to grono się sprawdziło, a później zostało bo przebudowa zespołu co 1-2 sezonu to trochę kiepska sprawa.
~bryy(2018-06-19 06:49:12)
@janusz-biskupin wg niektórych źródeł na treningu było aż 14 testowanych graczy, wśród nich 3 z Wigier w tym Radecki. Nie jest to tak wielkie nazwisko by je jakoś wyróżniać na tle pozostałych testowanych,
PavelT(2018-06-18 23:46:59)
dybala760 skad takie informacje? Źródła jakieś? Czy wiadomości wyssane z palca?
dybala760(2018-06-18 22:26:45)
Radecki u nas to kwestia dni. Trwają jeszcze negocjacje w sprawie pozyskania Persa, Koheia Kato, Daniela Kvande, Sasy Zivca Dawida Korta Samuela Stefanika Kamila Słabego Miguela Palanci i Banaszewskiego. Możliwe jest odejście Robaka. Może wrócić do Miedzi. Jego następcą może zostać Kuświk lub Airam Cabrera.
~janusz-biskupin(2018-06-18 21:30:29)
A co jest z zapowiadanym Mateuszem Radeckim. Czy moze juz nam ktos Go podebral.
~Obrona(2018-06-18 18:13:19)
Brawo, witamy we Wrocławiu , jeszcze Sasze Żivca i będzie ok !
~Mongoloid(2018-06-18 17:51:17)
Na papierze ten transfer wyglada niezle!
DODAJ KOMENTARZ
Czy wiesz, że wszystkie nowo dodane komentarze muszą zostać zaakceptowane przez redakcję.

Nie chcesz czekać? Zarejestruj się na forum kibiców Śląska Wrocław a następnie podczas dodawania komentarza podaj swój login i hasło.

Koniecznie przepisz tekst z obrazka!
Nick*:
Hasło:
Adres e-mail:
Treść komentarza*:
* - pola wymagane