Czterech zawodników odchodzi ze Śląska

13.06.2018 (10:44) | adrdan95 | slaskwroclaw.pl | skomentuj (4)
Ze Śląskiem pożegnali się Boban Jović, Michał Mak, Tim Rieder oraz Mateusz Lewandowski. Wszystkim zakończył się okres wypożyczenia do WKS-u.


 

Mak i Jović z powodu ciężkich kontuzji odniesionych na początku swojego pobytu we Wrocławiu zagrali odpowiednio osiem i cztery spotkania. Michał Mak dodatkowo strzelił jedną bramkę.

Z kolei Rieder i Lewandowski dołączyli do Śląska w zimowym okienku transferowym. Niemiec w zielono-biało-czerwonych barwach rozegrał 13 spotkań, a wypożyczony z Lechii Gdańsk Mateusz Lewandowski na swoim koncie uzbierał osiem meczów.

KOMENTARZE
~sa(2018-06-15 11:01:44)
Jeszcze żeby pożegnać Robaka, Tarasovsa i będzie super.
~bryy(2018-06-14 11:05:35)
@Cookie89 niekoniecznie finanse czy charakter, widocznie po okresie wypożyczenia usiedli do rozmów, czy jest zainteresowany grą tutaj i stwierdził, że woli dalej próbować w 2. bundeslidze niż kopać się po czołach z polskimi grajkami, widocznie nie był do końca zdeterminowany, więc klub też nie brał się za dalsze negocjacje
~Cookie89(2018-06-14 09:35:26)
Tima Riedera jednak trochę szkoda. Po okresie aklimatyzacji, jak był zdrowy to grał dobrze. Na pewno na tle nieco drewnianego Tarasovsa czy niestety czasami elektrycznego w ubiegłym sezonie Celebana wyglądał najsolidniej. Być może na jego pozbycie się miały wpływ względy finansowe albo charakterologiczne.
~pit(2018-06-13 11:26:44)
darmozjada jovica i lewusa zegnamy bez zalu...pretensje do Herr Direktora AM.... Szklany Mak, przykre ze wypadł jak zaczął się nam rozkręcać...notabene wtedy gdy Kosa miał też uraz i grał słabo. Tim nie błyszczał, ale też jakoś specjalnie nie zawalał jak Igors...
DODAJ KOMENTARZ
Czy wiesz, że wszystkie nowo dodane komentarze muszą zostać zaakceptowane przez redakcję.

Nie chcesz czekać? Zarejestruj się na forum kibiców Śląska Wrocław a następnie podczas dodawania komentarza podaj swój login i hasło.

Koniecznie przepisz tekst z obrazka!
Nick*:
Hasło:
Adres e-mail:
Treść komentarza*:
* - pola wymagane