Łabojko i Bogusz do Śląska? Piątek w kręgu zainteresowań

12.06.2018 (20:15) | Dominik Szpik | 2x45.info/GOL24.pl/Michał Guz | skomentuj (6)
Jak podaje Bartosz Adamski z portalu 2x45.info w środę 3-letni kontrakt ze Śląskiem podpisać ma 20-letni defensywny pomocnik Jakub Łabojko. Zawodnik występujący wcześniej w Rakowie Częstochowa zwykle wystawiany był przed linią obrony, ale równie dobrze radzi sobie wyżej na pozycji numer 8. Z wrocławskim klubem ma związać się 3-letnią umową.


 

Uwagę WKS-u przykuł również Artur Bogusz z Wigier Suwałki. Według Piotra Bernaciaka z portalu GOL24.pl 25-letni lewy obrońca ma przyjechać na testy do Wrocławia i w razie pozytywnych wyników podpisać kontrakt. W poprzednim sezonie rozegrał 29 spotkań w I lidze z dorobkiem 2 bramek i 1 asysty. Włodarze klubu zastanawiają się również nad ściągnięciem Łukasza Piątka z Bruk-Betu. 32-letni pomocnik strzelił w zeszłym sezonie 6 goli i zaliczył 3 asysty, a sam zawodnik jest mocno niedoceniany w swoich boiskowych poczynaniach.

Znany podobno jest również trzeci bramkarz Śląska. Jak informuje Michał Guz będzie to 22-letni Darek Szczerbal z Piasta Żmigród. W tym tygodniu, prawdopodobnie w czwartek, odbędą rozmowy trzecioligowca z klubem.

Jak widać Dariusz Sztylka mocno pracuje, by sprostać oczekiwaniom kibiców i na razie idzie mu bardzo dobrze.

KOMENTARZE
~via(2018-06-16 01:38:11)
Za 2-3 lata będziecie mieli pociechę ze Szczerbala,zapamiętajcie te słowa.
~krzych(2018-06-13 16:56:36)
W nieskończoność będę przypominał, że drużynę buduje się od tyłu. Obecny skład obrony nie gwarantuje sukcesów! Zwłaszcza dotyczy to jej środka.
~bryy(2018-06-13 16:31:17)
@ddddd i @Piast bo są lepsi niż nasza młodzież i ograni na wyższych poziomach? Bardzo rozsądne transfery! Nie zapominajmy, że taki Pałaszewski, Bergier, Łyszczarz i Łuczak zagrali parę meczów w Ekstraklasie (no i Scalet, ale ciężko o nim mówić w kontekście naszej akademii). Do tego mamy Wrąbla i Danka już z większym stażem, tyle młodzieży swojej to i tak sporo! Dlatego potrzebne takie transfery jak Skrzecz, Poprawa czy Łabojko oraz trochę starsi jak Szczepan czy Cholewiak. Nie każdy wychowanek przecież się sprawdzi i nie każdy wytrzyma presje - patrz Więzik, Bartkowiak czy Idzik...
A nasza młodzież? Owszem w CLJ wysoko, ale bez szału 6:0 w dwumeczu z Cracsą, podobnie rezerwy - zamiast wracać prędko do III ligi to się rozbijają o jakąś FOTOHIGIENĘ GACI...
~Piast(2018-06-13 14:40:16)
Jaki jest sens prowadzenia Akademii w Śląsku, skoro sprowadza się zawodników w podobnym wieku. Oni na pewno podniosą poziom piłkarski Śląska? To są zawodnicy mający wzmocnić klub? Nie lepiej dać szansę młodym z Akademii?
~ddddd(2018-06-13 09:27:00)
Wyjaśni mi ktoś po co ściągać młodych grajków z niższych lig i tym samym wysyłać naszych do tych lig?
Jak grajki z II ligi mają coś ugrać w ekstraklasie? Skoro nasi młodzi dostali tyle szans to chyba maja większe doświadczenie w ekstraklasie niż grajek z II ligi ?
~haha(2018-06-13 08:02:01)
Bardzo mocno pracuje Darek,i te nazwiska,znane ze swych piłkarskich dokonań i rokujące(oby);-))
DODAJ KOMENTARZ
Czy wiesz, że wszystkie nowo dodane komentarze muszą zostać zaakceptowane przez redakcję.

Nie chcesz czekać? Zarejestruj się na forum kibiców Śląska Wrocław a następnie podczas dodawania komentarza podaj swój login i hasło.

Koniecznie przepisz tekst z obrazka!
Nick*:
Hasło:
Adres e-mail:
Treść komentarza*:
* - pola wymagane