Szczepan w Śląsku!

10.06.2018 (12:34) | Dominik Szpik | slaskwroclaw.pl | skomentuj (9)
Nie musieliśmy zbyt długo czekać na kolejny transfer do Śląska. Nowym napastnikiem WKS-u został Daniel Szczepan! Pochodzący z Górnego Śląska piłkarz od 2015 roku występował w GKS-ie 1962 Jastrzębie, z którym wywalczył właśnie awans do Nice I ligi. 23-latek był czołową postacią zespołu, zagrał w 31 spotkaniach, w których strzelił 13 goli. Ze Śląskiem podpisał umowę obowiązującą do czerwca 2020 roku.


 

- To dla mnie duży krok w karierze. Jestem szczęśliwy, że się tutaj znalazłem. Teraz czeka mnie ciężka praca, żeby udowodnić, że nie znalazłem się w tak wielkim klubie jak Śląsk przypadkiem. Były mną zainteresowane także inne zespoły, z I ligi, ale ja chciałem sprawdzić się jak najwyżej i walczyć o marzenia. Chcę dobrze zaprezentować się trenerom, pokazać, że jestem zdeterminowany. Jeszcze w czwartek wstałem o 5 rano i poszedłem do pracy w kopalni. Skończyłem o godzinie 14 i pojechałem na trening. Możecie mi wierzyć, że zrobię wszystko, by wykorzystać daną mi szansę - mówi nowy napastnik Trójkolorowych.
- Daniel Szczepan był jednym z najlepszych napastników w II lidze, co potwierdził zdobyciem 13 bramek. Oprócz I ligi, bardzo intensywnie obserwujemy także II ligę i szukamy zawodników z pasją, charakterem, twardych i głodnych gry w Ekstraklasie. On te cechy ma i dodatkowo umiejętności, które naszym zdaniem predysponują go do walki o miejsce w najwyższej lidze w naszym kraju. Liczę, że szybko się zaaklimatyzuje, zacznie rywalizować z naszymi napastnikami i stanie się istotną częścią naszego zespołu - podkreśla Dariusz Sztylka, dyrektor sportowy Śląska Wrocław.

Daniel Szczepan w barwach WKS-u będzie grał z numerem 15. Witamy we Wrocławiu i życzymy powodzenia!

KOMENTARZE
~Mongoloid(2018-06-11 13:20:17)
Tim Rieder odchodzi:
https://www.tuwroclaw.com/wiadomosci,tim-rieder-odejdzie-ze-slaska-wroclaw,wia5-3270-41773.html
~ddddd(2018-06-11 12:32:20)
dalsze uskutecznianie grzybobrania - po co ? zamiast Bergiera wypożyczać to trzeba było go zostawić i niech zastępuje robaka który odejdzie po sezonie...
~adasko23(2018-06-11 11:33:53)
Dawno tego nie było, praktycznie przychodził amator, bo jeśli ktoś zawodowo pracuję w kopalni a piłkę traktuję jako dodatek to jest amatorem. To że pracowity to nie oznacza że się sprawdzi w ekstraklasie bo może to być duży przeskok. Jak się sprawdzi czego mu życzę to jedno świadczy, nasza ekstraklasa jest na prawdę słaba. Nawet jak się nie uda to pewnie jego wynagrodzenia dużo nie kosztuje i tak wolę takiego gościa niż kogoś z zagranicy. Powodzenia
~pit(2018-06-11 10:37:56)
ogra się przy Arku Piechu. co sezon był wiodącym piłkarzem Jastrzębia i co roku mieli awans z jego udziałem. Śląska nic nie kosztował poza miesięczną wypłata od lipca br. Kuba Błaszczykowski jako 21 latek z 3 ligi trafił do Wisły .. dlaczego nie dać młodemu ambitnemu szansy... a Bergier to musi się uczyć , ograć za rok, dwa jak pogra w 1 lidze i się tam sprawdzi to może wskakiwać na miejsce po Robalu bo ma warunki chłopak :)
kazo(2018-06-11 09:37:02)
Śląsk z Robakiem najchętniej wziąłby rozwód (głównie ze względów finansowych). Jeśli znajdzie sobie nowy klub to droga otwarta.
Bergier musi teraz jak najwięcej grać i ogrywać się. Na dzień dzisiejszy w Śląsku może mieć z tym problem, więc najprawdopodobniej pójdzie na wypożyczenie do I ligi. Pozostanie Piech i... Szczepan.
Szukanie po niższych ligach młodych wilczków, wybieganych, ambitnych to dobra droga. Szczepan parę dni temu skończył 23 lata, więc Śląsk nie musiał za niego płacić nawet ekwiwalentu za wyszkolenie.
Kibic1979(2018-06-11 01:22:58)
Przecież my już mamy Marcina Robaka, Arka Piecha, młodego Bergiera to po co nam czwarty napastnik? No chyba że on będzie grać w pomocy?
~Michał(2018-06-10 21:17:46)
Z perspektywy kibica to nadal wygląda dość dziwnie. Chcecie wreszcie wyjść z grupy spadkowej, a zamiast gwarantowanej jakości szukacie eksperymentów. Jeszcze pierwsza liga jest w porządku, są tam talenty, ludzie z przeszłością w ekstraklasie, ale wsadzając na stadion o europejskich standardach kogel-mogel z niższych lig nie uzyskacie według mnie nic więcej, niż wypruwania sobie żył przez tych graczy, żeby się nie ośmieszyć. Przeskok jest, i będą musieli go wykonać tak czy siak, ale wymuszanie go na kilku graczach równocześnie zakrawa o jakiś sadystyczny obóz survivalowy.
Powodzenia Górniku
~Chnn(2018-06-10 14:50:25)
Wygląda na ciekawy transfer. Jeżeli tak jak sam mówi jest pracowity, to możemy mieć z niego pożytek.
Witamy we Wrocławiu!
~Mongoloid(2018-06-10 13:01:57)
Potrzebny nam kolejny napastnik? To chyba już czwarty?
DODAJ KOMENTARZ
Czy wiesz, że wszystkie nowo dodane komentarze muszą zostać zaakceptowane przez redakcję.

Nie chcesz czekać? Zarejestruj się na forum kibiców Śląska Wrocław a następnie podczas dodawania komentarza podaj swój login i hasło.

Koniecznie przepisz tekst z obrazka!
Nick*:
Hasło:
Adres e-mail:
Treść komentarza*:
* - pola wymagane