IV liga: Decydująca faza

31.05.2018 (10:46) | Banan | skomentuj (0)
Zajmujące drugie miejsce w tabeli IV ligi grupy wschodniej rezerwy Śląska zagrają w Boże Ciało o 17:00 na wyjeździe z Sokołem Wielka Lipa. Do zakończenia rozgrywek pozostały już tylko trzy kolejki.


 

Drużyna Tomasza Horwata tuż przed metą ma tyle samo punktów co liderująca Foto-Higiena Gać. Wrocławianie mają jednak gorszy bilans bezpośrednich spotkań, muszą więc nie tylko wygrywać, ale jednocześnie liczyć na potknięcie rywali. O awans do III ligi zagrają mistrzowie z dwóch grupy IV ligi (Śląsk II lub Foto-Hiegiena z AKS-em Strzegom lub Apisem Jędrzychowice).

Gać swój mecz rozpocznie o 11:00 u siebie z Górnikiem Wałbrzych. W kolejnych dwóch kolejkach gracze byłego zawodnika Śląska Marcina Dymkowskiego podejmą Unię Bardo i wyjadą do Kłodzka na mecz z Nysą.

Śląsk zagra jeszcze jeden pojedynek domowy z Sokołem Marcinkowice (w niedzielę o 17:00) i wyjazdowy z Piastem Żerniki (w kolejną sobotę). Prawdopodobnie czeka nas pasjonująca walka do ostatniej kolejki.

KOMENTARZE
Nie skomentowano jeszcze tego newsa.
DODAJ KOMENTARZ
Czy wiesz, że wszystkie nowo dodane komentarze muszą zostać zaakceptowane przez redakcję.

Nie chcesz czekać? Zarejestruj się na forum kibiców Śląska Wrocław a następnie podczas dodawania komentarza podaj swój login i hasło.

Koniecznie przepisz tekst z obrazka!
Nick*:
Hasło:
Adres e-mail:
Treść komentarza*:
* - pola wymagane