Ojrzyński: Ciężko przeżywam porażki

19.05.2018 (23:09) | AdamO | skomentuj (0)
Leszek Ojrzyński: Szkoda, że na koniec przegraliśmy. Było widać po chłopakach, że dążyli do strzelenia gola. Lepiej, że straciliśmy tę bramkę na początku, niż gdybyśmy mieli ją stracić na koniec meczu, bo bylibyśmy bardziej wkurzeni. A tak mogliśmy to odrobić – i sytuacje mieliśmy, lecz ich nie wykorzystaliśmy. Albo Śląsk dobrze się bronił, albo my byliśmy w pewnych momentach nieskuteczni.


 

Przeżywam ciężko porażki, ale dzisiejszą trzeba przeżyć, bo kończę tym meczem swoją pracę. Chciałbym wszystkim podziękować za współpracę: działaczom, piłkarzom, dziennikarzom i kibicom. Wszystkim, którzy nas wspierali, a także krytykowali, bo to też jest potrzebne, żeby pewne rzeczy przemyśleć. Za to wszystko dziękuję.

Wspominam bardzo dobrze okres, który tu spędziłem. Dzisiaj pożegnaliśmy też ważnego zawodnika, Krzyśka Sobieraja. Jemu też chciałbym podziękować. Wyciągnął do mnie pomocną dłoń, gdy tu przychodziłem. Dla niektórych innych chłopaków też było to spotkanie pożegnalne, więc żałujemy, że nawet nie zremisowaliśmy.

KOMENTARZE
Nie skomentowano jeszcze tego newsa.
DODAJ KOMENTARZ
Czy wiesz, że wszystkie nowo dodane komentarze muszą zostać zaakceptowane przez redakcję.

Nie chcesz czekać? Zarejestruj się na forum kibiców Śląska Wrocław a następnie podczas dodawania komentarza podaj swój login i hasło.

Koniecznie przepisz tekst z obrazka!
Nick*:
Hasło:
Adres e-mail:
Treść komentarza*:
* - pola wymagane