Pawłowski: Przed nowym sezonem musimy się wzmocnić

19.05.2018 (22:03) | Banan | slaskwroclaw.pl | skomentuj (4)
Tadeusz Pawłowski: Mecz ułożył nam się bardzo dobrze, bo już w 1. minucie strzeliliśmy gola po bardzo ładnej akcji. Świetne zagranie Piecha do Łuczaka, naprawdę fajna, prostopadła piłka. Później było różnie. Obie drużyny miały swoje szanse na bramki. Mam trochę pretensji do naszego zespołu, że kontry w pierwszej połowie, które mogły zakończyć się golem, kończyły się stratami. Mieliśmy możliwość, by podwyższyć prowadzenie.


 

Cieszę się, że wygraliśmy kolejny mecz na wyjeździe. Dziś było trochę zmian w zespole: Wrąbel w bramce, wielu młodych graczy na boisku. Gratuluję chłopakom, wracamy do Wrocławia i jutro wszyscy dostają plany, co mają robić, jak trenować w przerwie między sezonami. Do 18 czerwca mamy wolne.

W drużynie musi być mieszanka rutyny i młodości. Sami młodzi sobie nie poradzą w lidze. Jesienią czeka nas długa runda, gramy przecież do grudnia. Do tego ekstraklasa jest bardzo fizyczna, potrzeba dużo walki. Jeśli dwóch z tych młodych będzie grało w pierwszej "11" to będzie duży sukces. O to chodzi, po to pracują wszystkie akademie piłkarskie w Polsce i na świecie. Celem jest wprowadzenie swoich wychowanków do pierwszej drużyny.

Przed nowym sezonem musimy się wzmocnić, bo wielu graczy odejdzie. Może nie ci, którzy dziś grali, ale inni już tak. Musimy utrzymać jakość i rywalizację. Kierunek jest dobry. Zaplanujemy sobie jeszcze cel na następny sezon. Jeśli celem byłoby odmładzanie drużyny, to pierwsza ósemka byłaby naprawdę dużym sukcesem.

Sądzę, że Daniel Łuczak jest graczem, który będzie występował coraz więcej. Jest dobrze wyszkolony technicznie, ma doskonały strzał. Mimo że nie grał duzo, ma na koncie bramkę i asystę. Musi jeszcze ustabilizować formę, by grać równo. Potrzebny mu jest też krok do przodu w motoryce. Uważam go za bardzo mocnego zawodnika, który będzie się liczył w kadrze na przyszły sezon.

KOMENTARZE
jkl(2018-05-21 00:23:28)
kkk, Gdyby nie miasto.. Ha ha ha ha. Gdyby miasto nie szukalo łosia, który utrzyma stadion? Chyba o to Ci chodzilo..
~Max(2018-05-20 23:23:08)
Wrocław to dziwne miasto. sponsorów jak tlenu potrzebują: siatkarki, koszykarki, piłkarki ręczne, piłkarze. Dlaczego w innych miastach można ich znaleźć, a we Wrocławiu NIE ???
~kkk(2018-05-20 13:55:42)
jkl ile to można wałkować. Wszyscy dosłownie wszyscy wiedzą, że wiecznie taka sytuacja nie może trwać. Klub musi być zarządzany przez prywatny podmiot, tylko jakoś nikt się jakoś nie pcha. Był już jeden i drugi Mesjasz i co? i dali nogi bo byli nie poważni i jak obliczyli ile by musieli wyłożyć (i tu nie chodzi o zakup, tylko na bieżące utrzymanie i inwestycje). Gdyby nie Miasto byłby pył. Oczywiście jest wiele teorii, ale dajmy spokój. Oby się znalazł konkretny gość, który by zarządzał klubem na lata. Tyle w temacie. Pozdrawiam
jkl(2018-05-20 00:00:35)
Dobra końcówka, ale jak nie będzie nowego właściciela, to nie będzie też żadnych wzmocnień i wyników. Dudkiewicz nie zapewni odpowiedniego poziomu finansowania.
DODAJ KOMENTARZ
Czy wiesz, że wszystkie nowo dodane komentarze muszą zostać zaakceptowane przez redakcję.

Nie chcesz czekać? Zarejestruj się na forum kibiców Śląska Wrocław a następnie podczas dodawania komentarza podaj swój login i hasło.

Koniecznie przepisz tekst z obrazka!
Nick*:
Hasło:
Adres e-mail:
Treść komentarza*:
* - pola wymagane