Odrobili straty i zaległości

16.05.2018 (23:19) | Jacko | skomentuj (1)
Rezerwy Śląska w zaległym meczu IV ligi pokonały 3:0 na wyjeździe ostatnią drużynę w tabeli - Karolinę Jaworzyna Śląska. Śląsk II zrównał się punktami z liderem Foto Higieną Gać. Zwycięstwo wrocławian nie podlegało dyskusji. Śląsk miał olbrzymią przewagę. Większość spotkania toczyło się na połowie gospodarzy, jednak sporo było błędów i nieskuteczności. Prowadzenie dla Śląska uzyskał już w 5 minucie Scalet po podaniu Bergiera. Kolejną bramkę strzelił Bergier po dograniu Skrzypka. Asystent przy drugiej bramce był autorem trzeciej bramki.

Skład Śląska: Aleksander Sobczak - Kierkiewicz, Paweł Kucharczyk, Tabaka, Caliński, Piotr Kucharczyk, Kazimierowicz (55' Łazarowicz), Kolasa, Skrzypek, Scalet (55' Jaroszyński), Bergier.