Wygrana oldbojów

16.05.2018 (00:39) | jacko | skomentuj (1)
Oldboje Śląska kontynuują dobrą passę ku mistrzostwu ligi. W poniedziałek wygrali na wyjeździe z Lotosem Gaj Oławski 4:0 (1:0). Śląsk miał sporą przewagę ale do przerwy rywal skutecznie się bronił. Prowadzenie dla Wrocławian uzyskał Maciej Kowalczyk. Ten sam zawodnik w II połowie wykończył akcję zespołową Śląska a następnie zaliczył 2 asysty przy bramkach Rosińskiego.

Skład Śląska: Zdrojewski – Jankowski, Haliniak, Nakielski, Obała – Wielgus, Rosiński, Jasiński, Rosiński, Golis –Kowalczyk oraz Jagiełło, Miazgowski, Przybyła, Sekunda i Oskierko