Raport z wtorkowego treningu

15.05.2018 (14:31) | Dominik Szpik | skomentuj (0)
Dzisiejszy trening na Oporowskiej odbył się w bardzo dobrej atmosferze. Pogoda dopisywała, a piłkarze łapali już luz, który zwiastuje koniec sezonu. Nie oznacza to, że brali udział w zajęciach na pół gwizdka, wręcz przeciwnie. Zaangażowanie, z jakim wszyscy zawodnicy podchodzili do ćwiczeń, było godne podziwu, biorąc pod uwagę końcówkę sezonu i w miarę jasną sytuację w tabeli.


 

Na wtorkowym treningu zabrakło Roberta Picha, który pewnie jak to wcześniej bywało, otrzymał dodatkowe wolne od trenera po ciężkim meczu. W pełni ćwiczyli wcześniej kontuzjowani Cotra i Pawelec. Ciężko przewidywać ich obecność w składzie na mecz z Arką, ale cieszy fakt, że poradzili sobie z problemami zdrowotnymi i będą gotowi na przygotowania do kolejnego sezonu. Oprócz wspomnianego wcześniej Picha trenowali wszyscy, lecz Augusto i Srnić tylko indywidualnie.

Drużyna została podzielona na 3 grupy, które wykonywały po kolei narzucone ćwiczenia. Pierwsze było rozbieganie, potem krótkie ćwiczenie kombinacyjne z piłką zakończone strzałem na małą bramkę i na koniec mini gierka na wydzielonym fragmencie boiska. Wszyscy wykonywali swoje ćwiczenia na 100%, wyróżniali się szczególnie młodzi zawodnicy. Maciej Pałaszewski popisywał się przeglądem pola i wychodzeniem spod pressingu, co mogło robić wrażenie na sztabie szkoleniowym. Widać, że ten chłopak nabiera pewności siebie wśród seniorów i może być w przyszłym sezonie motorem napędowym środka pola WKS-u. Gdy dana grupa kończyła ostatnią część, czyli gierkę, schodzili do szatni, lecz jeden z nich został, żeby poćwiczyć strzały nad murem. Był to Daniel Łuczak. Widać było, że zależy mu na poprawie swoich umiejętności w tym elemencie. Po tym, co można było zobaczyć na dzisiejszym treningu o wynik w Gdyni nie powinniśmy się martwić.

KOMENTARZE
Nie skomentowano jeszcze tego newsa.
DODAJ KOMENTARZ
Czy wiesz, że wszystkie nowo dodane komentarze muszą zostać zaakceptowane przez redakcję.

Nie chcesz czekać? Zarejestruj się na forum kibiców Śląska Wrocław a następnie podczas dodawania komentarza podaj swój login i hasło.

Koniecznie przepisz tekst z obrazka!
Nick*:
Hasło:
Adres e-mail:
Treść komentarza*:
* - pola wymagane