Kosecki: to było dmuchanie na zimne

12.05.2018 (18:50) | peciaq | własne | skomentuj (1)
Pomeczowa wypowiedź Kuby Koseckiego.


 

Ta kontuzja to coś poważnego czy dmuchanie na zimne?

Dmuchanie na zimne, rozmawiałem z trenerem przed meczem, że się źle czuję. Spróbowałem, sezon się kończy, nie chciałem ryzykować. Chcę być w pełni sił na nowy sezon. Na meczu z Arką będę do dyspozycji. Nie bolało mnie nic, tylko czułem się taki w innym świecie i wolałem, by zagrał ktoś w 100% pewny.

Łuczak asysta, Piast pograł, a wy strzelaliście.

Dokładnie. Widzieliśmy mecz Piasta z Lechią, wiedzieliśmy, że się otworzą i zrobią się luki. Uczulał trener, że może tak być. Daliśmy się cofnąć i czekaliśmy na te kontry i utrudniliśmy im zadanie, wszystko zależy teraz od nich.

Porównując formę nie tylko fizyczną i piłkarską, ale też to co macie w głowach z początku roku do tego co jest teraz, to jest duża różnica?

Zwycięstwa pomagają. Jak jeden ma gorszy dzień, to kto inny ciągnie zespół, dwa gole Roberta, super, że się odblokował. Jeśli chodzi o głowy, mamy naprawdę mocny zespół, potrafimy grać z kontry i budować atak pozycyjny. Pożegnaliśmy się godnie z wrocławską publicznością i to cieszy.

Dla ciebie indywidualnie to sezon do zapomnienia?

Jeśli chodzi o kontuzje to na pewno. Uniemożliwiły mi to, co chcę pokazywać w Ekstraklasie, ale sezon się już kończy, dlatego zostawiam to za sobą. Nie jestem z tego zadowolony, nie raz o tym mówiłem. Nie wiem już, ile mam bramek czy asyst, skupiam się na jak najlepszej grze. Dobrze, że odpaliliśmy, a przed nami kolejny sezon i chcemy się w czołówce pokazac z jak najlepszej strony.

KOMENTARZE
~jzw(2018-05-13 09:32:17)
Hej Śląsk! - Jakub , Kuba,!! Kibic przychodzi by zobaczyć na własne oczy Twoje rajdy i TE akcje na polu karnym –a TY szanując Siebie schodzisz po 20 min … Szkoda, że TAK się stało. Ale już z niecierpliwością fansWKS czekają na przyszły sezon, by zobaczyć Twoją grę w meczach z a.Poznań czy l.Wawa - Hej Śląsk!
DODAJ KOMENTARZ
Czy wiesz, że wszystkie nowo dodane komentarze muszą zostać zaakceptowane przez redakcję.

Nie chcesz czekać? Zarejestruj się na forum kibiców Śląska Wrocław a następnie podczas dodawania komentarza podaj swój login i hasło.

Koniecznie przepisz tekst z obrazka!
Nick*:
Hasło:
Adres e-mail:
Treść komentarza*:
* - pola wymagane