Głupia kontuzja Chrapka

09.05.2018 (15:31) | Banan | skomentuj (5)
Poniosły mnie emocje, chciałem tego gola uczcić, upadłem na bark, boli. Zrobiłem głupotę – poinformował Michał Chrapek tuż po meczu z Pogonią Szczecin. Pomocnik Śląska otworzył wynik w 45 minucie, grał solidnie, a mimo wszystko po przerwie został w szatni. Okazało się, że podczas wykonywania niebezpiecznej „cieszynki” zawodnik został lekko pchnięty przez Arkadiusza Piecha, przez co doznał kontuzji, która prawdopodobnie eliminuje go z gry do końca sezonu.


 

Zobaczymy jak to będzie wyglądało, mam nadzieję, że jeszcze nie wszystko stracone. Dawno nie strzeliłem bramki, nie wiedziałem jak się zachować – dodał nieco żartobliwie. W poniedziałek Chrapek przejdzie bardziej szczegółowe badania. W szatni lekarze orzekli lekkie wybicie barku, nie było więc sensu ryzykowania jeszcze poważniejszego urazu.

Trener Tadeuszowi Pawłowski na konferencji prasowej zachowanie Chrapka nazwał wprost. – To była głupota Michała, który tak pięknie rzucił się tygrysem, że zrobił sobie coś z obojczykiem.Chrapek w tym sezonie zagrał łącznie 2032 minuty, był to jego pierwszy gol dla WKS-u. Ostatnią bramkę w ekstraklasie zdobył 20 marca 2016 roku. Łącznie na koncie w polskiej lidze ma 8 trafień.

KOMENTARZE
marenio(2018-05-10 06:15:32)
Głupota powinna być ukarana prrzez klub. Co po tej pietruszkowej bramce skoro grajek chory. PROFESJONALIZM
~Szajba(2018-05-09 23:12:54)
Trener Pawłowski obiecywał że pograją młodzi a przy prowdzeniu 1:0 i grze w 10 Pogonii wpuszcza dziadka Vacka... i po co? Potem było jeszcze lepiej bo prze 2:0 wszedł Srnić i Robak... kiedy dać szanse młodym jak nie w takim meczu i przy takim wyniku i przy już rozstrzygniętym sezonie!? Tak samo co robi Lewandowski w 1 składzie... wypożyczony zawodnik? Ogrywamy innym ekipą zawodników czy co? Wiem że Trener Pawłowski chce śrubować swoje rekordy w grupie spadkowej ale rozsądzniej by było jednak ogrywać i co najważniejsze sprawdzić młodzież w meczu o punkty z przeciwnikiem który potrzebuje punktów.... więc po co były te obietnice jak było wręcz przeciwnie....
~Mongoloid(2018-05-09 22:33:56)
Jak sie strzela bramkę raz na dwa lata to później są takie problemy ;)
~krzych(2018-05-09 18:24:18)
Może sprawdzić więcej młodych? Jest okazja. Przede wszystkim obrońców, bo to co robią podstawowi to przecież żenada. A kapitan jak zwykle bez formy.
~max55(2018-05-09 16:32:22)
nie rzucił się tygrysem tylko Piech go pchnął,że wylądował na trawie z boiskiem.
DODAJ KOMENTARZ
Czy wiesz, że wszystkie nowo dodane komentarze muszą zostać zaakceptowane przez redakcję.

Nie chcesz czekać? Zarejestruj się na forum kibiców Śląska Wrocław a następnie podczas dodawania komentarza podaj swój login i hasło.

Koniecznie przepisz tekst z obrazka!
Nick*:
Hasło:
Adres e-mail:
Treść komentarza*:
* - pola wymagane