Runjaić: Ciężko było coś zrobić

08.05.2018 (23:07) | Banan | skomentuj (0)
Kosta Runjaić: Wiele sobie obiecywaliśmy po tym meczu, chcieliśmy pokazać dobrą piłkę i osiągnąć dobry wynik. Myślę, że było to widać od początku meczu, kiedy dobrze panowaliśmy nad piłką i zdominowaliśmy rywala. Niestety wszyscy widzieli, co się stało, błędna decyzja naszego bramkarza, który niepotrzebnie wyszedł, dostał czerwoną kartkę i spotkanie potoczyło się w innym kierunku.


 

W pierwszych minutach po tej kartce byliśmy dobrze zorganizowani w defensywie. Straciliśmy gola tuż przed przerwą, to był najgorszy moment na strzelenie gola przez przeciwnika. Od początku drugiej połowy chcieliśmy zagrać odważniej i strzelić gola, ale już kilka minut po wznowieniu padła druga bramka dla Śląska.

Gramy ostatnio co kilka dni, było już 0:2 i mieliśmy jednego zawodnika mniej, ciężko było coś zrobić w tej sytuacji. Mimo to moja drużyna starała się grać w piłkę, strzelić bramkę i grać swoje. Musimy wyciągnąć wnioski z tej porażki i zaprezentować się lepiej w tym spotkaniu.

Miał pan okazję wypróbować kilku młodych zawodników, czy jest pan z nich zadowolony?
Po pierwsze nie jestem zadowolony z wyniku. Nie chodzi o to, czy ktoś jest stary czy młody, chodzi o to, żeby zawodnik był w stanie pokazać jakość na boisku. Oczywiście w dzisiejszym spotkaniu sytuacja wyjściowa była troszeczkę inna niż w poprzednich meczach, dlatego jednego młodego zawodnika posłałem w bój. Jeśli chodzi o Walukiewicza, to zagrał dobry mecz, ale wiedzieliśmy wcześniej o jego umiejętnościach. Napastnik Benedyczak też dostał szansę, ale sytuacja, w której byliśmy, nie pozwoliła mu za wiele zrobić. Wiadomo jaka była nasza sytuacja po objęciu przeze mnie drużyny, wyszliśmy z tego obronną ręką, teraz możemy wprowadzać nowych piłkarzy do drużyny.

KOMENTARZE
Nie skomentowano jeszcze tego newsa.
DODAJ KOMENTARZ
Czy wiesz, że wszystkie nowo dodane komentarze muszą zostać zaakceptowane przez redakcję.

Nie chcesz czekać? Zarejestruj się na forum kibiców Śląska Wrocław a następnie podczas dodawania komentarza podaj swój login i hasło.

Koniecznie przepisz tekst z obrazka!
Nick*:
Hasło:
Adres e-mail:
Treść komentarza*:
* - pola wymagane