Pawłowski: Zasłużone zwycięstwo

08.05.2018 (23:02) | Banan | skomentuj (1)
Tadeusz Pawłowski: To był ciężki mecz, ale dobrze nam się ułożył, bo szybko czerwona kartka dla bramkarza. Wszyscy chyba zauważyli, że to było trzecie spotkanie w tygodniu. Znaleźliśmy receptę na ustawione blisko siebie dwie linie obrony – grę skrzydłem.


 

Jakub Kosecki zagrał bardzo dobrze i to nam dało zwycięstwo. W ostatnim czasie zdobywamy bardzo dużo punktów. Budujemy zespół na przyszły sezon. Większość zawodników, którzy wyszli od początku, mają kontrakty. Zasłużone zwycięstwo, mieliśmy jeszcze sytuacje bramkowe – Pich, Vacek, wiele ładnych akcji, ale było też trochę chaosu. Liczyłem się z tym, że to będzie ciężki mecz, a jest nasz co raz mniej.

Patrzymy do góry, dystans co Cracovii nam się zmniejszył. Jeśli będziemy wygrywać, to wygranie grupy spadkowej jest realne.

Pałaszewski zostanie w Śląsku?
Gdzie on będzie grał jak nie w Śląsku? To jest chłopak, który tutaj się wychował, sam go wprowadzałem jako 16-latka, dlatego uważam, że to jedyny klub, w którym dalej się będzie rozwijał.

Augusto utykał, to nie było ryzyko, to pozostał na boisku?
Dlatego chciałem, żeby grał na środku ataku. Wróci Tim Rieder i nam skompensuje skład. Augusto gra świetnie taktycznie, może nie jest tak widoczny, ale swoim ustawieniem daje wiele zespołowi. Rieder ma lekką kontuzję.

Skąd zmiana Chrapka w przerwie?
To był wynik głupoty Michała, który po strzeleniu bramki tak pięknie się rzucił tygrysem, że zrobił sobie coś z obojczykiem.

Dlaczego Piech, a nie Robak od początku?
Od początku mówiłem, że jeśli w kadrze mamy 25 zawodników, to wszyscy są nam potrzebni. Arek Piech jest nam potrzebny, strzela bramki. Marcin to bardzo fajnie przyjął, zrozumiał. Cieszę się, że jest ta chemia w zespole, bo będziemy każdego potrzebować. Zastanawiamy się nad grą dwoma napastnikami, ale potrzebujemy do tego dwóch silnych środkowych pomocników. Idealny układ by był Augusto z Riederem.

KOMENTARZE
~obserwator(2018-05-09 10:06:58)
Wszystko pięknie , panie trenerze ale...Przypominam sytuacje Pogoni , bodajże z 5 minuty .,gdy nasi obrońcy klepali w polu karnym . Zwoliński ,fajt łapa na szczęście (dla nas ) nie strzelił .Takie błędy są karygodne i one w przyszłości będą układać mecze na naszą niekorzyść...Pozdrawiam
DODAJ KOMENTARZ
Czy wiesz, że wszystkie nowo dodane komentarze muszą zostać zaakceptowane przez redakcję.

Nie chcesz czekać? Zarejestruj się na forum kibiców Śląska Wrocław a następnie podczas dodawania komentarza podaj swój login i hasło.

Koniecznie przepisz tekst z obrazka!
Nick*:
Hasło:
Adres e-mail:
Treść komentarza*:
* - pola wymagane