Celeban: Chcemy wygrać pozostałe mecze

04.05.2018 (21:00) | Pawlak | skomentuj (1)
To nie był łatwy mecz dla obrońców bo dzisiaj obie drużyny postawiły na atak. Jak Tobie dzisiaj się grało?
Piotr Celeban: Bardzo dobrze się czuję od czasu gdy przepracowaliśmy okres przygotowawczy w przerwie na kadrę. Zaczęliśmy się od tego czasu o wiele lepiej prezentować pod względem fizycznym. Teraz widać tego efekty. Z Pogonią Szczecin co prawda przegraliśmy, ale w kolejnych meczach dobrze kryliśmy.


 

Cracovia miała wyższych zawodników ale poza jednej bramki gdzie popełniliśmy błąd przy stałym fragmencie gry, Cracovia nie stworzyła sobie groźnych dośrodkowań.

Gramy teraz dwa mecze u siebie. Trzeba do tego podejść pozytywnie. Chcemy je wygrać. Dla kibiców, którzy przychodzą nas oglądać. Nie byli z nas zawsze zadowoleni, tak jak i my z siebie. Nie prezentowaliśmy się dobrze w niektórych meczach. Czasami zasłużyliśmy na krytykę. Teraz kolejny mecz nie przegraliśmy. Możemy tę passę podtrzymać do końca. W obecnej formie stać na na trzy zwycięstwa w trzech ostatnich spotkaniach.

KOMENTARZE
~Tv(2018-05-05 09:48:22)
Buuuuhahha
DODAJ KOMENTARZ
Czy wiesz, że wszystkie nowo dodane komentarze muszą zostać zaakceptowane przez redakcję.

Nie chcesz czekać? Zarejestruj się na forum kibiców Śląska Wrocław a następnie podczas dodawania komentarza podaj swój login i hasło.

Koniecznie przepisz tekst z obrazka!
Nick*:
Hasło:
Adres e-mail:
Treść komentarza*:
* - pola wymagane