Pawłowski: Dobra reklama ekstraklasy

04.05.2018 (20:44) | Pawlak | skomentuj (1)

Tadeusz Pawłowski: Myślę, że obie drużyny zaprezentowały bardzo dobre widowisko. Zagraliśmy szczególnie nieźle przez pierwsze 30 minut. Graliśmy wtedy dużo piłką, mieliśmy swoje sytuacje. Później nas trochę przytkało, za mało utrzymywaliśmy się przy piłce. Cracovia w ciągu trzech minut zdobyła dwie bramki. W drugiej połowie to była gras na zasadzie cios za cios. To był ofensywny futbol. To była dobra reklama ekstraklasy.


 

Dużo się mówiło o wprowadzaniu młodzieży. Jak trener oceni występ Macieja Pałaszewskiego, który grał na boisku od pierwszej minuty?
Zagrał przeciwko trudnemu przeciwnikowi, który jest dobrze przygotowany fizycznie. Maciek stanął na wysokości zadania. Zagrał dobrze, a jest w stanie jeszcze lepiej. Jak na pierwszy raz - jest ok.

KOMENTARZE
~jzw(2018-05-06 10:56:25)
Hej Śląsk! Brawo p.Trenerze! Jest oczekiwany wynik przez fansWKS. To nie było łatwe zadanie, patrząc na obecne wyniki spotkań w grupie spadkowej. Ta trenerska praca Tadeusza Pawłowskiego - legendy WKS Śląsk Wrocław zasługuje na jeszcze szacunek. Hej Śląsk!
DODAJ KOMENTARZ
Czy wiesz, że wszystkie nowo dodane komentarze muszą zostać zaakceptowane przez redakcję.

Nie chcesz czekać? Zarejestruj się na forum kibiców Śląska Wrocław a następnie podczas dodawania komentarza podaj swój login i hasło.

Koniecznie przepisz tekst z obrazka!
Nick*:
Hasło:
Adres e-mail:
Treść komentarza*:
* - pola wymagane