Tydzień młodzieży

02.05.2018 (13:48) | Jacko | skomentuj (0)

Przedstawiamy raport z ligowych występów młodzieży Śląska.



 

Juniorzy starsi AP Śląsk Wrocław (CLJ,, trener Jawny) wygrali z Falubazem Zielona Góra 3:0. Prowadzenie uzyskał tuż po przerwie Bergier. Śląsk miał przewagę ale grał nieskutecznie. W końcówce meczu czerwoną kartkę dostał Kuriata a wprowadzony wcześniej na boisko Waśkiewicz wybił piłkę z linii ramkowej. Ten sam zawodnik w 5 minucie doliczonego czasu efektownym strzałem z 20 m podwyższył na 2:0. Tuż po wznowieniu gry Śląsk przejął piłkę i po kontrze wynik meczu ustalił Kotowicz.
Skład Śląska: Zabielski – Izydorczyk (70. Jasiński), Ryl (60. Waśkiewicz), Chmulak, Sztylka, Musiał, Aleksiuk (46. Kotowicz), Kuriata, Boruń, Buławski, Bergier (85. Miłek)

Juniorzy starsi WKS Śląsk (DLJ, trener Maligranda) pokonali Karkonosze Jelenia Góra 3:2. Śląsk prowadził 20 po golach Mokrzyckiego i Aramowicza ale tuż po przerwie goście doprowadzili do wyrównania. W końcówce zwycięską bramkę dla Śląska strzelił Kamraj.
Skład Śląska: Malinowski – Makowski, Supranionek, Jasiński, Kamraj, Tylki, Kamiński, Aramowicz, Jędryczka, Bialik, Mokrzycki oraz Kuboń, Kazanecki, Winczura, Błoński.

Hokejowym wynikiem zakończył się mecz juniorów starszych WKS Śląsk (OLJ, trener Krupa), którzy pokonali Polonię Środa Śląska 7:4. 4 gole strzelił Goździewski, 2 Mularczyk a 1 Pająk.
Skład Śląska: Tatko (Bestrzyński) – Mularczyk, Putkowski, Połomka, Śmiałek, Szandroco, Pająk, Kluszczyński, Murawski, Goździewski, Chojnacki oraz Mieliwodzki, Zdaniewicz, Derwich i Wawrzyniak

Juniorzy młodsi AP Śląsk (CLJ U 17, trener Pietraszewski) pokonali na wyjeździe Stilon Gorów 3:0. 2 gole strzelił Samiec-Talar a 1 Łokietek.
Skład Śląska: Mocarski, Bończa-Pióro (Ciszewski 72'), Paluszek, Łokietek, Hawryło, Wypart (Modrzejewski 70'), Szpakowski (Gadecki 72'), Jarzębowski (D. Bąk 58'), Samiec-Talar (Burkowski 75').

Juniorzy młodsi AP Śląsk (DLJM, trener Muzyka) zremisowali z Chrobrym Głogów 2:2 a obie bramki strzelił Basiński.
Skład Śląska: Chrobot, Fediuk, Głowieńkowski, Basińki, Łada, Mamis, Mojka , Olczak, Piątek, Trochanowki, Turkowyd oraz R. Bąk, Klimek, Marut, Polak

W kolejnym meczu Śląsk pokonał na wyjeździe Bobrzanie Bolelawiec 3:1. Bramki strzelali Basiński, Mojka, Głowieńkowski.
Skład Śląska Tysiak - Mojka, Olczak, Łada, R.Bąk, Trochanowski, Polak, Mamis, Klimek, Fediuk, Basiński oraz Chrobot, Turkowyd, Petyniak, Wędzikowski, Draczyński, Tandereszczak, Głowieńkowski.

Juniorzy młodsi WKS Śląsk (DLJM, trener Król) wygrali w Bolesławcu z Bobrzanami 3:1. 2 gole strzelił Kalitta a 1 Łukasiewicz,
Skład Śląska Antosik (Czapran) – Żygadło, Pabiniak, Frankiewicz, Łoniewski, Głogowski,Nazar, Molenda, B. Łuć, Łukasiewicz, Kalitta, oraz Michalak, Myjak, Biliński, Noga, Wiatrak.

Juniorzy młodsi WKS Śląsk (OLJM, trener Rusak) przegrali ze Ślęzą Wrocław 1;2. Honorową bramkę strzelił Kosyl.
Skład Śląska Wrzos, Sołtys, Łykowski, Kozyra, Leśny, Paprocki, Kosyl. Januszko, Kakubczak, Fiszer, Bugajski oraz, Maślak, Markowski, Kwaśniewski.

Juniorzy młodsi WKS Śląsk (OLJM, trener Wiśniewski) przegrali z KP Brzeg Dolny 0:2.

Trampkarze AP Śląsk (CLJ U15, trener Franczak) wygrali z Odrą opole 1:0 (gol Dachnowski)
Skład Śląska Flis, Stawny, Paszkowski, Maruszak, Stojanowicz, Góral, Dachnowski, Waksmundzki, Michalski, Konstanty, Chrupałła, Gasztyk, Borzęcki, Matysiak, Jasek, Istelski, Hampel W kolejnym meczu Śląsk przegrał z Zagłębiem Lubin 3:4 ( 2 Konstanty, Szmigiel)
Skład Śląska Gasztyk – Jasek, Michalski, Szmigiel, Stawny, Stojanowicz, Dachnowski, Góral, Istelski, Konstantym Maruszczak oraz Paszkowski, Borzęcki, Matysiak, Chrupałła.

Trampkarze WKS Śląsk (I WLT, trener Woźniak) wygrali po bramce Jjaworskiego z Chrorym Głogów.
Skład Śląska Pabian –Bandziak, Bartoń, Droździak,Jaworski, Lazarowicz, Michalak, Nowicki, Podgórski, Rusek, Zawadzki oraz Kubacki, Maszkowski, Mielniczek, Napieralski, Sobków

Trampkarze WKS Śląsk (OLT, trener Jagieła) pokonali Błękitnych Jerzmanowo 6:0. Po 2 gole strzelili Moszakowski i Suski a po 1 Cychol i Chajdziony.
Skład Śląska Czapran – Cychol, Głąb, Grzelak, Grzesiak, Łodziana, Moskwa, Moszakowski, Sikora, Suski, Szczepańki oraz Chajdziony, Gupieniec, Marcin Dudek, Humski.

Młodzicy AP Śląsk (I WLM, trener Bielski) wygrali z Chrobrym Głogów 2:1 (bramki Gruszecki i Kmiecik).
Skład Śląska Głogowski – Bachar, Bujoczek, Butra, Gruszecki, Kmiecik, Kruk, Lipińki, Maszkowski oraz Murat, Pajączek, Siewiera, Sobolewski, Wołczek.

Młodzicy WKS Śląsk (I WLM, trener Piszczałka) przegrali z Miedzią Legnica 1:7 a jedyną bramkę strzelił Szczyrbak.
Skład Śląska Wróblewski, Cieleszczyn, Doktór, Golińczak, Jankowski, Matyjas, Paliwoda, Sokołowski, Szczyrbak oraz Fyk, Kołodziej, Woźniczko, Mostowik, Lech

Młodzicy AP Śląsk (II WLM, trener Domagalski) pokonali na wyjeździe Orła Ząbkowice 6:0. 4 gole strzelił Benedyktowicz a po 1 Baca i Skóra.
Skład Śląska Sierda – Borys, Graczyk, Kosiba, Kucharski, Kurowski, Benedyktowicz, Wroński, Wypart oraz Baca i Skóra

Młodzicy AP Śląsk (OLM, trener Domagalski) przegrali na wyjeździe z FMS Strzelin 3:4.

Młodzicy WK Śląsk (OLM, trener Dzigoński) pokonali Błekitnych Jerzmanowo 3:1. 2 gole strzelił Budzanowski, jednego Sowa
A.Księżopolski (31’ D.Janota) - M.Nowak, J.Lorkowski (40’ M.Mazur), P.Musztyfaga, W.Sołtowski (50’ K.Sztaba)- A.Sowa, F.Rogowski (31’ K.Kozioł), N.Budzanowski - A.Szczepaniak (41’ K.Jucha)



KOMENTARZE
Nie skomentowano jeszcze tego newsa.
DODAJ KOMENTARZ
Czy wiesz, że wszystkie nowo dodane komentarze muszą zostać zaakceptowane przez redakcję.

Nie chcesz czekać? Zarejestruj się na forum kibiców Śląska Wrocław a następnie podczas dodawania komentarza podaj swój login i hasło.

Koniecznie przepisz tekst z obrazka!
Nick*:
Hasło:
Adres e-mail:
Treść komentarza*:
* - pola wymagane

Ostatni mecz
Sparingi 2018/2019
15 lipca 2018r., 15:30
Slovan Liberec - Śląsk Wrocław
1:1
Najbliższy mecz
Ekstraklasa 2018/2019
21 lipca 2018r., 15:30
Śląsk Wrocław
Cracovia

Sonda
Które miejsce zajmie Śląsk na koniec sezonu?
1
2-4
5-8
9-14
15-16
 
Śląsk info
1.kolejka Ekstraklasy:

20.07.2018(18:00)
Miedź Legnica - Pogoń Szczecin :

20.07.2018(20:30)
Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk :

21.07.2018(15:30)
Śląsk Wrocław - Cracovia :

21.07.2018(18:00)
Wisła Kraków - Arka Gdynia :

21.07.2018(20:30)
Legia Warszawa - Zagłębie Lubin :

22.07.2018(15:30)
Górnik Zabrze - Korona Kielce :

22.07.2018(18:00)
Wisła Płock - Lech Poznań :

23.07.2018(18:00)
Zagłębie Sosnowiec - Piast Gliwice :



Polecane video


Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk: oprawa kibiców


Ekstraklasa
NazwaMeczePunktyBramki
1.Wisła Płock 0 0 0-0
2.Miedź Legnica 0 0 0-0
3.Górnik Zabrze 0 0 0-0
4.Lechia Gdańsk 0 0 0-0
5.Wisła Kraków 0 0 0-0
6.Cracovia 0 0 0-0
7.Piast Gliwice 0 0 0-0
8.Śląsk Wrocław 0 0 0-0
9.Arka Gdynia 0 0 0-0
10.Jagiellonia Białystok 0 0 0-0
11.Korona Kielce 0 0 0-0
12.Lech Poznań 0 0 0-0
13.Zagłębie Lubin 0 0 0-0
14.Pogoń Szczecin 0 0 0-0
15.Legia Warszawa 0 0 0-0
16.Zagłębie Sosnowiec 0 0 0-0
Pełna tabela/Terminarz/Wyniki Strzelcy

Ostatnie tweety

Sport Track IV liga
Nazwa Mecze Punkty Bramki
1.Śląsk II Wrocław 30 73 74-27
2.Foto-Higiena Gać 30 73 78-31
3.Bielawianka Bielawa 30 62 58-34
4.Sokół Marcinkowice 30 54 62-42
5.Górnik Wałbrzych 30 51 51-40
6.Piast Żerniki 30 45 51-46
7.Unia Bardo 30 45 57-55
8.Sokół Wielka Lipa 30 44 51-45
9.Polonia-Stal Świdnica 30 38 42-39
10.Orzeł Ząbkowice Śląskie 30 38 55-56
11.Polonia Trzebnica 30 37 45-49
12.Nysa Kłodzko 30 36 50-67
13.MKP Wołów 30 29 43-55
14.Wiwa Goszcz 30 29 39-64
15.Pogoń Oleśnica 30 16 30-66
16.Karolina Jaworzyna Śląska 30 11 22-92
Pełna tabela/Terminarz/Wyniki Strzelcy
Wyszukiwarka
 
http://www.lechia.gda.pl lechia-gdansk.pl