Wygrana rezerw

01.05.2018 (22:15) | Jacko | skomentuj (0)
Rezerwy Śląska wygrały w zalęgłym meczu IV ligi z Polonią Stalą Świdnica 4:0. Wynik został ustalony do przerwy. Pierwszą bramkę strzelił Kotfac po efektownej asyście Pałaszewskiego. Na 2:0 podwyższył strzałem głowa Paweł Kucharczyk. Śląsk miał olbrzymią przewagę, okazje mieli m.in. Pałaszewski, Łyszczarz, Scallet, Kotfas. W 31 minucie z ostrego kąta uderzył z ostrego kąta Caliński, piłka odbiła się jeszcze od zawodnika gości i wpadła do siatki. Wynik meczu ustalił Łuczak. W II połowie Śląsk kontrolował przebieg gry.

W najbliższą sobotę rezerwy rozegrają wyjazdowy mecz z liderem Foto-Higieną Gać, niezwykle ważny pojedynek w walce tych dwóch zespołów o awans do III ligi.

Skład Śląska: Budzyński – Kierkiewicz, Poprawa, Paweł Kucharczyk, Caliński, Kotfas (60' Jaroszyński), Pałaszewski (46' Kazimierowicz), Łyszczarz, Danielik (65' Piotr Kucharczyk), Łuczak (60' Kolasa), Scalet (75' Fryczkowski).